X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Aniball - doświadczenia
Odpowiedz

Aniball - doświadczenia

Oceń ten wątek:
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Zastanawiam się, czy któraś z Was, szanowne użytkowniczki, stosowała to megadrogie urządzenie? Jakie są Wasze doświadczenia?

    Czytałam w jednym z pamiętników na temat skuteczności aniballa i przekonało mnie to do wydatku... Wczoraj pierwszy raz go zastosowałam. Będę pisała, czy faktycznie coś daje i napiszę po porodzie, bo liczę na to, że uda mi się uniknąć nacięć i pęknięć.

    Początkująca24, chomiczka, Lilik, kot_bury, Nieukowa lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Początkująca24 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na relacje.

    MadzikForever, Invisible90 lubią tę wiadomość

    lprkmg7yvcot3upm.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 3 dzień użytkowania. Pierwszego dnia było 20/21 cm obwodu balonika, wczoraj 22, dziś 23,5.

    Użytkowanie wygląda tak: wsadzam sobie to ustrojstwo w wiadome miejsce i pompuję do momentu odczuwania dyskomfortu. Ja jestem z natury hardcorem, stąd punkt wyjściowy 20 cm. Potem pozwalam mięśniom ogarnąć, że coś tam się dzieje. Nie boli, ale jak dla mnie uczucie obrzydliwe... To trwa tak 7-10 minut, a potem parcie. Nie jest to takie trudne jak mogłoby się wydawać! Ból jest przy wychodzeniu balonika, ale faktycznie ból z dziś był dużo mniejszy niż ten z pierwszego dnia. Po pierwszym użyciu to w ogóle byłam w takim szoku, że nie byłam zdolna do niczego poza siedzeniem w fotelu i piciem herbatki donoszonej przez męża. :) Ale wczoraj i dziś już naprawdę spoko.

    Jest jedna rzecz, która wydarzyła się dzięki temu urządzeniu, a która jest dla mnie tak istotna, że nie żałuję żadnej złotówki wydanej. Mianowicie: przestałam się bać, a strach faktycznie zaczynał mnie już paraliżować! A teraz wiem, co mniej-więcej mnie czeka, uczę się przeć, poznaję swój organizm i jego możliwości, wiem, jak nim zarządzać, a przy okazji przygotowuję krocze i zmniejszam ryzyko pęknięcia i nacięcia.
    Zresztą, nawet, gdyby mnie nacięli lub gdybym pękła, przynajmniej nie będę się bała! Strach wywołuje u mnie podstawę ofiary, a tego chcę uniknąć za wszelką cenę!

    chomiczka, Początkująca24, Lilik, Martusiazabka, rozyczka22, Nieukowa, Teklaa lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Początkująca24 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoje opisy sa bardzo przekonujace. A gdzie nabylas ten balonik i w jakiej cenie?

    lprkmg7yvcot3upm.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Początkująca24 wrote:
    Twoje opisy sa bardzo przekonujace. A gdzie nabylas ten balonik i w jakiej cenie?

    Kupiłam na allegro za 199 zł od fanat2_allegro konkretnie. Drogie bardzo, a to podobno tańsza wersja balonika epino... :/

    Teraz sprawdziłam i epino na ich stronie kosztuje 329-379 zł.

    Początkująca24 lubi tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę trochę sama do siebie, ale sądzę, że kiedyś będzie na forum dziewczyna, która skorzysta z moich relacji. Mam nadzieję też, że nie będę jedyna, która zostawi coś "dla potomności". Zresztą, jest tu już Początkująca24. :)

    Dziś 6 dzień użytkowania.
    4 dnia było 23,5 cm (to tyle, co 3 dnia, ale dużo łatwiej i z mniejszym dyskomfortem). Celowo nie pompowałam więcej, bo po pierwszym czy drugim użyciu wyskoczył mi hemoroid (pierwszy w życiu!) i chciałam pozwolić mu się zregenerować - dziś już go prawie nie ma. :)
    5 dnia było 24 cm - wciąż się oszczędzałam.
    A dziś - 6 dnia - 26 cm!!! Szok! Owszem, było trochę trudniej go "wyprzeć", ale ogólne uczucie dyskomfortu zmniejszyło się, już nie wspominając o bólu przy "wychodzeniu".

    Ogólne wrażenia - jest coraz lepiej! Nie lubię tego robić, bo to do przyjemności nie należy, ale wierzcie mi, 2, 3 i 4 dnia to biłam się z myślami, zbierałam się do tego jak do najgorszej roboty, ale jednak się zmusiłam i co? I 5, 6 dnia już z większym lajtem do tego podchodzę. Nie idę jak na ścięcie. Jestem nawet z siebie dumna, że daję radę.

    Jeszcze 4 cm i osiągnę swój cel!

    Początkująca24, kot_bury, makota, Betty Boop, rozyczka22, Teklaa lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę trochę sama do siebie, ale sądzę, że kiedyś będzie na forum dziewczyna, która skorzysta z moich relacji. Mam nadzieję też, że nie będę jedyna, która zostawi coś "dla potomności". Zresztą, jest tu już Początkująca24. :)

    Dziś 6 dzień użytkowania.
    4 dnia było 23,5 cm (to tyle, co 3 dnia, ale dużo łatwiej i z mniejszym dyskomfortem). Celowo nie pompowałam więcej, bo po pierwszym czy drugim użyciu wyskoczył mi hemoroid (pierwszy w życiu!) i chciałam pozwolić mu się zregenerować - dziś już go prawie nie ma. :)
    5 dnia było 24 cm - wciąż się oszczędzałam.
    A dziś - 6 dnia - 26 cm!!! Szok! Owszem, było trochę trudniej go "wyprzeć", ale ogólne uczucie dyskomfortu zmniejszyło się, już nie wspominając o bólu przy "wychodzeniu".

    Ogólne wrażenia - jest coraz lepiej! Nie lubię tego robić, bo to do przyjemności nie należy, ale wierzcie mi, 2, 3 i 4 dnia to biłam się z myślami, zbierałam się do tego jak do najgorszej roboty, ale jednak się zmusiłam i co? I 5, 6 dnia już z większym lajtem do tego podchodzę. Nie idę jak na ścięcie. Jestem nawet z siebie dumna, że daję radę.

    Jeszcze 4 cm i osiągnę swój cel!

    mylola, goodwill lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze jedna rzecz, o której chcę napisać: seks.

    Bałam się bardzo, że najzwyczajniej w świecie, mówiąc kolokwialnie, porozpycham się i będzie nieprzyjemnie i dla mnie, i dla partnera. A tu wczoraj niespodzianka. Podczas seksu mąż mnie nagle pyta "ty się tak specjalnie zaciskasz?"! No szok! I dla mnie było inaczej, właśnie jakbym się zaciskała, i dla niego. Dla obydwojga przyjemniej.

    Także balonik krzywdy nie zrobi, jeśli chodzi o pożycie, a bardzo się o to martwiłam i myślałam sobie "ciekawe ile to będzie trwało, zanim będzie normalnie (czyt. znowu dobrze)?". A tu proszę - jest nawet lepiej. :)

    mylola, Początkująca24, kot_bury, ewelia, goodwill, makota, Martusiazabka, rozyczka22, Teklaa, Arwi lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Lilik Ekspertka
    Postów: 147 129

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik, dobrze, że opisujesz swoje doświadczenia z Aniball. Kusisz, choć jednocześnie nie wiem czy zmobilizowałabym się do takich codziennych zmagań...

    Buziaki!

    3jgx9n73ycg6jadh.png
  • dais Autorytet
    Postów: 1023 1032

    Wysłany: 6 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super opis. Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem tego. Czytam same pozytywne opinie, jedynie cena mnie troche odstrasza.


    3jgx9jcgxyxh5h7c.png
    8p3o6iyel4i7v3gl.png
    9f7jj44jbtngkz09.png

  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 6 maja 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na poporodowe relacje :)

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadzikForever wrote:
    Piszę trochę sama do siebie, ale sądzę, że kiedyś będzie na forum dziewczyna, która skorzysta z moich relacji.
    Pewnie, że nie tylko dla siebie:) uwagi i doświadczenia są jak najbardziej cenne i czekam na dalsze relacje! sama zastanawiam się nad kupnem w niedługim czasie ale stosować raczej zacznę na 3tyg przed terminem jak zaleca producent(mówię o Epino). Ty Madzik nie obawiałaś się zacząć trening tak wcześnie? Bo z tego co widzę 1,5 mca przed terminem(?)
    Zastanawia mnie też który wybrać Epino czy Aniball, czy różnią sie tylko ceną?Ciekawe.

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 maja 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy Epino czy Anibal lepszy, bo używałam tylko tego pierwszego, ale mi ogromnie pomógł. Pękłam bardzo mało i to w zasadzie było obtarcie w środku. A i tak nie doszłam do pełnych 10 cm, bo szyjka mi się skracała i zaczęłam ćwiczyć dość późno. W tej ciąży też na pewno będę stosować :)

    ewelia lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo:)

    Żaba88 lubi tę wiadomość

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo najszczerszych chęci urodziłam przez cc, nie wiem więc nic nowego na temat wpływu stosowania aniballa na jakość porodu...

    Niestety, jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że po pierwszym cc miałam prolemy z nietrzymaniem moczu, nie tylko po porodzie, ale przez dłuższy czas. Teraz jednak ten problem w ogóle nie istnieje i wiążę to z ćwiczeniami z aniballem. Ogólnie mam wrażenie, że mięśnie midnicy lepiej "trzymają".

    Trzymam kciuki za Was, dziewczny!

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 25 maja 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się wystraszyłam po rozmowie z moją lekarką której ufam a która odradza balonik. Mówi, że bardzo często efekt osiąga się na jakim nam zależy- brak cięcia, ale miała pacjentkę, u której że tak powiem zostało to rozciągnięcie.

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • dais Autorytet
    Postów: 1023 1032

    Wysłany: 25 maja 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelia moja polozna tez mi odradzila. Stosowalam kilka dni, ale wg niej to nie jest najlepszy pomysl bo rozciaga sie cala pochwe gdzie przy porodzie dochodzi do rociagniecia tylko malego fragmentu bo tkanka sie obkurcza. Nie dokladnie wszystko zrozumialam, ale powiedziala ze masaz krocza jak najbardziej, olejki rowniez ale do balonika podchodzi bardzo sceptycznie.


    3jgx9jcgxyxh5h7c.png
    8p3o6iyel4i7v3gl.png
    9f7jj44jbtngkz09.png

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 25 maja 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik, a wiesz, że faktycznie, mam mniejszy problem z nietrzymaniem moczu? Miałam już straszny przed ciążą, a w ciąży, to nawet jak się zaśmiałam, to popuszczałam, a teraz nic! Kicham, kaszlę i trzyma ;) Ale dopiero mi to uświadomiłaś.

    MadzikForever, kot_bury lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 26 maja 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Madzik, a wiesz, że faktycznie, mam mniejszy problem z nietrzymaniem moczu? Miałam już straszny przed ciążą, a w ciąży, to nawet jak się zaśmiałam, to popuszczałam, a teraz nic! Kicham, kaszlę i trzyma ;) Ale dopiero mi to uświadomiłaś.
    Miałam dokładnie tak samo!

    Rozumiem też rezerwę specjalistów, choć mój lekarz prowadzący i położne w szpitalu jak najbardziej pochwalili moje przygotowania z balonikiem.

    polkosia, kot_bury lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik, wielkie dzięki, że chciało Ci się to wszysstko opisać!!!! <3

    Ja stoję teraz przez podobnymi dylematami i rozważam balonik - muszę jeszcze mojej położnej wypytać, ale Wasze doświadczenia są bezcenne

    pozdrawiam ciepło :)

    relgwn15uyzm1mjb.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ