X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Amol
Odpowiedz

Amol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 23 marca 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosujecie? Jeśli tak to w jaki sposób i w jakich sytuacjach? I jak z dziećmi - można, nie można? Od jakiego wieku?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 23 marca 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smaruje bolace miejsca, dodaje lyzeczke do wody z cytryna przy przeziebieniu itp. Dzieciom smaruje klatke piersiowa i lopatki przy chorobie (wczesniej skore natluszczam olejem kokosowym).
    Smarujemy na stawy jak bola (u mnie kolano) na zoladek jak krople mietowe. Zalaczona jest ulotka jak stosowac.

    Amol ma bardzo wiele zastosować i jest uważany generalnie za naturalny oraz bezpieczny środek (również dla dzieci).
    https://liki24.pl/search/amol/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2021, 12:03

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 27 marca 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amol jest dobry na wszystko... Ja stosuję na przeziębienia, do inhalacji, na bolące nadgarstki, kolana, moja babcia miała bolące ucho i smarowała olejkiem kamforowym. Powiedziałam jej żeby natarła się Amolem. Na drugi dzień jak ręką odjął.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2021, 22:06

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ