X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Alergia w ciąży
Odpowiedz

Alergia w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co roku mam alergię na pyłki, szczególnie traw od połowy maja do połowy lipca. Termin mam na 4 lipca, więc całą alergię przecierpię bez leków antyhistaminowych, bez których nie mogłam normalnie funkcjonować - czerwone załzawione oczy, drażliwość na światło słoneczne, zapchane zatoki, katar uciążliwy, kaszel, ból głowy. Czy któraś z Was miała podobny problem? Jak sobie radziłyście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA tak mam. Jestem uczulona na wszystkie pyłki drzew i od kilku tyg.jest tragedia. Staram się siedzieć w domu (mam oczyszczacz powietrza i super się oddycha). A tak to stosuję xylometazolin-krople i w miarę mam odetkany nos. Niestety na oczy nic nie biorę;/ Trzeba się przemęczyc.

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 1 maja 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😔

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna masz oczyszczacz powietrza? Nawilżacz? To chociaż trochę może przynosić Ci ulgę

    A czy w ciąży można stosować świetlik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 12:56

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świetlik raczej mało pomocny przy alergiach

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ