X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr 31+5 tc ciaży waga dziecka prawidłowa?
Odpowiedz

31+5 tc ciaży waga dziecka prawidłowa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 31+5 tc byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej i powiedział, że mała waży 1400 gram.
    Niby, że wszystko jest ok, ale jakoś nie mogę się przekonać do jego słów. Jak patrzyłam na tabele wagi płodu powinna malutka ważyć conajmniej 1600-1800 gram :( Jaką wagę miały wasze maluchy? ile przybierają?

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na wizycie u ginekolog pod koniec 32 tygodnia i waga mojej córeczki została oszacowana na 1631 g. Też wydawało mi się za mało,przegladałam wczesniej tabele wagi w internecie. Ale lekarka powiedziała, że wszystko jest w jak najlepszym porzadku, zeby się nie stresować. Kazde dziecko jest inne, tak samo jak przebieg ciąży. Także głowa do góry. Ja termin porodu mam wyznaczonyna 25.02, a w następnym tygodniu wizyta u lekarza- dam znac ile przybrała na wadze mała Anastazja;)

  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super !! Dziekuje ! :)

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały w 31t i 2 dniu ważył 1860g, a dzisiaj (33t i 4d) - 2398g. Mój pierwszy synek też był dużym chłopcem - waga urodzeniowa 3650g.

    201703027045.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 19:07

  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elucha, to 400 gram różnicy między mną a Tobą.. Mimo wszystko najważniejsze że rośną zdrowo nasze pociechy!

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, że maluchy zaczynają szybko przybierać na wadze po 30 tygodniu. Wcześniej skupiają się na rozwoju wszystkich narządów, a teraz mogą już obrastać w tłuszczyk i czekać na Wielki Dzień ☺ Najważniejsze, żeby maluchy byly zdrowe ☺
    A może ty jesteś drobna? Jak duże dzieciaczki rodziły sie u ciebie w rodzinie? Pozdrawiam ☺

  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w rodzinie takie 3300-3500.
    bylam drobna przed ciaza a aktualnie jestem słoniem ;p
    waga poczatkowa 55kgprzy wzroscie 169 a teraz 74 kg. ;pp

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę zgodnie z obietnicą. Dzis byłam na wizycie u ginekolog (35t4d) - mała waży 2796 g. Takze wszystko jest dobrze. Przybrała na wadze przez 26 dni- 1165 g.

  • Inka91 Ekspertka
    Postów: 192 94

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niespodzianka* wrote:
    Piszę zgodnie z obietnicą. Dzis byłam na wizycie u ginekolog (35t4d) - mała waży 2796 g. Takze wszystko jest dobrze. Przybrała na wadze przez 26 dni- 1165 g.

    Ojej jak ładnie przybrała mam nadzieje że 10.02 też usłyszę że mòj synek ruszył w końcu z wagà...

    niespodzianka* lubi tę wiadomość

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno wage z usg mozna sobie wsadzic...zadnej kolezance ktora urodzila sie waga nie potwierdzila

    Athia lubi tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ