X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr 29 tydz.
Odpowiedz

29 tydz.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 2 września 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przyszłe mamy jestem w 29 tyg ciąży i od jakiś 2 tyg mam problem z wypróżnieniem. Raz Biegunka Raz Zaparcia A Teraz Parcie Na Stolec a jak idę do łazienki to nic z tego nie wychodzi . Do tego czasami czyje ucisk w brzuchu i poniżej . Czytałam ze są takie objawy przed porodem ale nie tak szybko . Co mogę na to poradzić ?. Miał ktoś tak z was .?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 2 września 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba to normalne bo mam to samo

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • agnieszkabl Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 2 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak miałam. pomogły mi suszone śliwki. Wieczorem zalałam gorącą wodą kilka sztuk i zostawiłam na noc. Rano na czczo wypić i zjeść śliwki. Do tego picie dużej ilości wody mineralnej.

    Maj lubi tę wiadomość

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 2 września 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka dziękuję . Jutro kupie śliwki i próbuje od jutra . Mam nadzieje ze pomoże . ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 3 września 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na ruszenie jelitek niezawodnie pomaga mleko-kawa z dużą ilością,kakao,owsianka. Działa jak w zegarku :)

    Maj lubi tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 3 września 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przede wszystkim dieta bogata w błonnik otręby płatki owsiane wafle ryżowe zielone warzywa a mniej śliwek i winogron ja już jestem w 35 tyg i dzięki Bogu udało mi się to zwalczyć chociaż przez kilka miesięcy się z tym borykałam a zaparcia mogą prowadzić też do hemoroidów więc lepiej tego nie lekceważyć bo to okropnie bolące schorzenie

    Maj lubi tę wiadomość

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 3 września 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmar i jak często robisz to twoje doświadczenie .?bo mnie to meczy prawie codziennie i nie wiem czy dobry pomysł będzie z tym żeby to praktykować codziennie ..

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 3 września 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulin o rany nie wiem czy dam radę przeżyć na płatkach owsianych i produktach ryżowych . Ale myślę że warto wypróbować .

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 4 września 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do jogurtu dodawałam otrębów przy okazji jak byłam na zakupach to wybierałam produkty bogate w błonnik poczytaj na internecie jakie produkty są w niego bogate i na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

    Maj lubi tę wiadomość

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio z kolei mam taką przemianę materii,że głowa mała!
    Dwa dni mnie czyściło,a tak to ledwo coś zjem-już lecę na posiedzenie :)
    Może im bliżej końca tym lepiej z tymi sprawami...
    Ale też miałam i zaparcia i wszystko - kawka do śniadania i pomagało:)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 września 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulin wrote:
    hemoroidów więc lepiej tego nie lekceważyć bo to okropnie bolące schorzenie
    kogo boli, tego boli. Nabawiłam się hemoroida jednego zewnętrznego. Gdyby nie to, że go wymacałam palcem podczas podmywania, to bym nawet nie wiedziała, że jest. Ani nie krwawił, ani nie piekł, ani nic.
    Nie ja jedna tak mam/miałam ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 24 września 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No,ja właśnie codziennie coś mlecznego jem/piję :) Rano najczęściej - albo latte do śniadania,albo owsianka na śniadanie, albo kakao wieczorem. U mnie to działa niezawodnie w przeciągu godziny. Jak zaczęły mnie męczyć zaparcia,to od razu sięgnęłam właśnie po mleko i po kilku dniach tak mi się wszystko ładnie wyregulowało,że teraz już nie mam tego problemu :) A wiem,jakie to uciążliwe cholerstwo jest...

    qXNVp2.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 24 września 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmar ... Sorry za offtop ale pięknie wyglądacie na zdjęciu... A co do tematu_ bierzesz jakieś leki? Magnez albo coś? Mnie się tak po żelazie robi. Za przeproszenie jak przebrnęła przez korek to leci że ho ho...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 25 września 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka1983 wrote:
    Karmar ... Sorry za offtop ale pięknie wyglądacie na zdjęciu... A co do tematu_ bierzesz jakieś leki? Magnez albo coś? Mnie się tak po żelazie robi. Za przeproszenie jak przebrnęła przez korek to leci że ho ho...

    :D Dzięki, jak miło mi się zrobiło :) z leków to tylko Euthyrox na tarczycę i witaminy. Sporadycznie Urosept,bo mam kamicę i Aspargin - ale to jak mi się przypomni :/

    qXNVp2.png
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 25 września 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słyszałam właśnie o żelazie - że "zatyka". I w sumie jak ktoś ma za mało,to musi,bo inaczej wiadomo - anemia, a z drugiej strony, potem ma inny problem...

    qXNVp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żelazo powoduje zaparcia. Na lepsze trawienie polecam ranona czczo szklanka przegotowanej wody - działa świetnie

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 29 września 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno warto do tej wody dodać cytrynę. Trzymam kciukasy bo to ważne sprawy

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ