X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Zylaki sromu - warg sromowych
Odpowiedz

Zylaki sromu - warg sromowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myynah Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jest moja druga ciaza i w pierwszej pojawily mi sie zylaki na wardze sromowej tydzien przed porodem - porod zakonczony cesarka ale z innego powodu podczas kilku godzin porodu naturalnego.
    Teraz pojawily mi sie na tej samej wardze juz w 20 tyg ciazy!!!!
    Czy ktoras tak miala ?? Zastanawiam sie czy duzo sie to pogorszy w coagu nastepnych 20 tyg?! Ja teraz jestem w 22 tyg i widze ze sie powiekszaja i az strach pomyslec co to bedzie za 5-10 czy 15 tygodni!!

    Myynah
  • MamaKacperka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam ten sam problem, teraz jestem w ciazy 28 tygodni ale żylaki pojawily sie duzo wczesniej, sa az czarne i wystające.. nie wspomne jak spuchniete mam tam wszystko :( Czytalam troche o tym.. jest napisane ze powinno sie zglosic lekarzowi bo moze dojsc do zakrzepicy.. jesli sa zylaki to znak ze krew nie odplywa tak jak powinna. Ale inne dziewczyny pisaly, ze po porodzie jak reka odjal wiec badzmy dobrej mysli!

  • MamaKacperka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i dodam, ze to tez moja 2 ciaza, ale w 1 nie przypominam sobie zebym miala cos takiego :O

  • Myynah Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lipca 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka przepisala ACARD i cyclo 3 fort 2x2 tabl plust lotion 1000 w zelu miejscowo... jeszcze nie stosowalam ale zamierzam jutro zastosowac i zobaczyc czy jest lepiej . Spie na lewym boku z poduszka mieszy nogami i rano sa mniejsze ale doslownie na 10 min takze staram sie czesto lezec aby troche zyle odciazyc .... 25 tydz i mm nadzieje zew takim stadium zostana a nie gorszym bo jedna warga znacznie wieksza od drugiej....

    Myynah
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ