BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Zylaki sromu - warg sromowych
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Myynah
Nowa
0

Wysłany: 1 lipca 2018, 21:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny to jest moja druga ciaza i w pierwszej pojawily mi sie zylaki na wardze sromowej tydzien przed porodem - porod zakonczony cesarka ale z innego powodu podczas kilku godzin porodu naturalnego.
Teraz pojawily mi sie na tej samej wardze juz w 20 tyg ciazy!!!!
Czy ktoras tak miala ?? Zastanawiam sie czy duzo sie to pogorszy w coagu nastepnych 20 tyg?! Ja teraz jestem w 22 tyg i widze ze sie powiekszaja i az strach pomyslec co to bedzie za 5-10 czy 15 tygodni!!

Myynah

MamaKacperka
Nowa
0

Wysłany: 5 lipca 2018, 10:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, ja mam ten sam problem, teraz jestem w ciazy 28 tygodni ale żylaki pojawily sie duzo wczesniej, sa az czarne i wystające.. nie wspomne jak spuchniete mam tam wszystko :( Czytalam troche o tym.. jest napisane ze powinno sie zglosic lekarzowi bo moze dojsc do zakrzepicy.. jesli sa zylaki to znak ze krew nie odplywa tak jak powinna. Ale inne dziewczyny pisaly, ze po porodzie jak reka odjal wiec badzmy dobrej mysli!

MamaKacperka
Nowa
0

Wysłany: 5 lipca 2018, 10:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
aha i dodam, ze to tez moja 2 ciaza, ale w 1 nie przypominam sobie zebym miala cos takiego :O

Myynah
Nowa
0

Wysłany: 23 lipca 2018, 23:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi lekarka przepisala ACARD i cyclo 3 fort 2x2 tabl plust lotion 1000 w zelu miejscowo... jeszcze nie stosowalam ale zamierzam jutro zastosowac i zobaczyc czy jest lepiej . Spie na lewym boku z poduszka mieszy nogami i rano sa mniejsze ale doslownie na 10 min takze staram sie czesto lezec aby troche zyle odciazyc .... 25 tydz i mm nadzieje zew takim stadium zostana a nie gorszym bo jedna warga znacznie wieksza od drugiej....

Myynah

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)