X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr zwolnienei L4 !
Odpowiedz

zwolnienei L4 !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 27 lutego 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, mialyscie moze taki przypadek, ze daty L4 nalozyly Wam sie ok 7 dni ? Sa jakies konsekwencje potem w ZUSie ?

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 27 lutego 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy takiej sytuacji nie miałam, bo chodzę do mojej gin raz w miesiącu i przy okazji wystawiają pielęgniarki zwolnienie... Myślę, że w Zusie się zorientują i nie wypłacą podwójnie za te 7 dni. Co to to nie :) Zus w tą stronę się nie myli ;))

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 27 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha racja, Oni woleliby zabrac niz dac :D:P

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, że nałożyły się 2 tygodnie, ale to nie miało znaczenia. Dokładnie, oni już sobie przypilnują, żeby przypadkiem nie wypłacić podwójnie :P
    Jestem zarejestrowana w internetowym zusie i tam przy tym zwolnieniu widziałam, że pisało tylko "odmowa świadczenia", właśnie za ten okres, w którym zwolnienia się nałożyły.

    81clk9i.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, dziewczyny mają rację. oni sobie to prawidłowo zinterpretują, na pewno Ci nie wypłacą 2x ani nie będą mieć żadnych roszczeń do Ciebie. więc się nie przejmuj. :)

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 28 lutego 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEKI ! :)

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama z groszkiem, jesli dostalas l4 pokrywajace sie, to lepiej sobie zadzwon do zusu. Bo i tak wezwa cie albo pracodawce do poprawy, a dodatkowo jesli juz fostajesz wyplaty z zus, moze to sporo opoznic twoja wyplate! Takze lepiej sobie tam przedzwon.

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku nikt nikogo nie wzywał ;)

    81clk9i.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojego doświadczenia podpowiem, że zwolnienie od lekarza i zwolnienie szpitalne mogą na siebie nachodzić. Byłam na zwolnieniu od piątku do piątku i we wtorek trafiłam do szpitala a szpital wystawił mi zwolnienie od środy do piątku następnego tygodnia i nie było problemu. W szpitalu z resztą powiedzieli mi, że może na siebie nachodzić.

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 5 marca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ! Dzwonilam do ZUS-u, zeby sie upewnic na 100% i OTÓŻ lepiej, zeby zwolnienia na siebie nachodzily niz byly przerwy ! :) ZUS i tak nie wyplaci niczego 2 razy :D

    relgcwa1nrtfgkrw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ