BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > zwolnienei L4 !
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

mama_z_groszkiem
Ekspertka
117

Wysłany: 27 lutego 2014, 10:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam pytanie, mialyscie moze taki przypadek, ze daty L4 nalozyly Wam sie ok 7 dni ? Sa jakies konsekwencje potem w ZUSie ?

relgcwa1nrtfgkrw.png

maja89waw
Autorytet
929

Wysłany: 27 lutego 2014, 11:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja nigdy takiej sytuacji nie miałam, bo chodzę do mojej gin raz w miesiącu i przy okazji wystawiają pielęgniarki zwolnienie... Myślę, że w Zusie się zorientują i nie wypłacą podwójnie za te 7 dni. Co to to nie :) Zus w tą stronę się nie myli ;))

3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg

mama_z_groszkiem
Ekspertka
117

Wysłany: 27 lutego 2014, 11:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
haha racja, Oni woleliby zabrac niz dac :D:P

relgcwa1nrtfgkrw.png

monaaa
Autorytet
741

Wysłany: 27 lutego 2014, 16:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja tak miałam, że nałożyły się 2 tygodnie, ale to nie miało znaczenia. Dokładnie, oni już sobie przypilnują, żeby przypadkiem nie wypłacić podwójnie :P
Jestem zarejestrowana w internetowym zusie i tam przy tym zwolnieniu widziałam, że pisało tylko "odmowa świadczenia", właśnie za ten okres, w którym zwolnienia się nałożyły.

81clk9i.png

eta
Autorytet
1694

Wysłany: 27 lutego 2014, 16:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
tak, dziewczyny mają rację. oni sobie to prawidłowo zinterpretują, na pewno Ci nie wypłacą 2x ani nie będą mieć żadnych roszczeń do Ciebie. więc się nie przejmuj. :)

4y2jjaw.png
8h6qm5d.png

mama_z_groszkiem
Ekspertka
117

Wysłany: 28 lutego 2014, 14:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
DZIEKI ! :)

relgcwa1nrtfgkrw.png

Bea_tina
Autorytet
3068

Wysłany: 4 marca 2014, 20:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mama z groszkiem, jesli dostalas l4 pokrywajace sie, to lepiej sobie zadzwon do zusu. Bo i tak wezwa cie albo pracodawce do poprawy, a dodatkowo jesli juz fostajesz wyplaty z zus, moze to sporo opoznic twoja wyplate! Takze lepiej sobie tam przedzwon.

1usapiqvs8bdmaac.png

monaaa
Autorytet
741

Wysłany: 4 marca 2014, 22:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
W moim przypadku nikt nikogo nie wzywał ;)

81clk9i.png

mama86
Autorytet
574

Wysłany: 4 marca 2014, 23:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Z mojego doświadczenia podpowiem, że zwolnienie od lekarza i zwolnienie szpitalne mogą na siebie nachodzić. Byłam na zwolnieniu od piątku do piątku i we wtorek trafiłam do szpitala a szpital wystawił mi zwolnienie od środy do piątku następnego tygodnia i nie było problemu. W szpitalu z resztą powiedzieli mi, że może na siebie nachodzić.

mama_z_groszkiem
Ekspertka
117

Wysłany: 5 marca 2014, 13:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej laski ! Dzwonilam do ZUS-u, zeby sie upewnic na 100% i OTÓŻ lepiej, zeby zwolnienia na siebie nachodzily niz byly przerwy ! :) ZUS i tak nie wyplaci niczego 2 razy :D

relgcwa1nrtfgkrw.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)