X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr zmienne nastroje
Odpowiedz

zmienne nastroje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ostatnio zrobiłam się jakaś płaczliwa, ciut zaczyna mnie to denerwować. Czy też tak macie?
    Wczoraj: moje córki coś tam sobie dogadywały - jak zwykle i jak to nastolatki, w pewnym momencie zrobiło mi się tak żal młodszej, że ta starsza na nią naskakuje że zamiast uspokoić i pogadać rozryczałam się. Dziś: wiem że mój P zmienia prace, otrzymał lepszą propozycje i będzie umowa i co najważniejsze będzie robić co lubi, do tej pory umowy zlecenie. No ale tak sobie pomyślałam że jak będzie wyjeżdżać, a to niestety jest nieuniknione, będę sama i znów łzy w oczach.
    Ostatnio zamiast widzieć dobre strony - jak do tej pory, widzę same złe... Robi się ze mnie pesymistka

    Marta28 lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę nic niezwykłego w zmiennych nastrojach w ciąży. Ja potafię w ciągu 10 min przejść przez ich całą gamę ;)

    Marta28 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku tygodni też płaczę z byle powodu ;)

    Marta28 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wyję z byle powodu :P np, że zwymiotowałam herbatę, którą zrobiła mi mama :P to był akurat wczorajszy dramat. Ciekawe co będzie dziś ;)

    Marta28, binka76, Madzia890722 lubią tę wiadomość

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pochwalę :-) Jak powiedzialam mężowi, że poskarżę się ginowi , że "mąż nie rozumie moich humorów ciążowych" to mój mąż obraził się na mnie :-)
    Miałam bardzo ciężki ostatni tydzień, bo mój mąż złamał nogę. Siedziałam w szpitalu do późna, wracalam do domu i płacz.. przez pierwsze trzy doby spałam od 2 - 4 godzin. Budziłam sie nad ranem i znowu płacz.. Jak siedziałam w szpitalu to było w miarę ok.. Ale w domu masakra.. Prawdopodobnie mąż jutro wróci do domu, to wtedy też sie zacznie :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu strasznie wrażliwa się zrobiłam...łzy w oczach jak zobaczę jakieś małe dzieciątko, kaczuszkę, kotka, pieska itp. hehe
    jak jeszcze jakaś krzywda się im dzieje to już płacz na całego:|

    Monika A lubi tę wiadomość

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosz, czyli nie jest ze mną tak źle :)
    Bo raczej taki stan przypisuje się I trymestrowi - chyba, a nie II

    Wczoraj płakałam bo moja córeczka (12 lat), tak przylepiała się do ojczyma, mojego partnera (od 6 lat jestem rozwódka), że aż mi łzy się cisnęły, że jej wlasny ojciec tak nie potrafi.

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od samego poczatku mam bardzo słabe nerwy. Baardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, a rozpłakać potrafie się na zawołanie, wystarczy, że ktos cos powie, pomyślę o czymś smutnym i już.

    21.10.2015 Leon <3
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waśnie podobno w 2 trymestrze szaleją te hormony na zmienne nastroje ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie leżę łzy płyną mi łzy szczęścia :-). Patrzę na brzuszek Bo mój Maluszek dzisiaj daje o.sobie znać tak wyraźnie :-). Oczywiście musiałam zadzwonić i powiadomić męża :-)

    binka76 lubi tę wiadomość

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ,a Ja to samo bucze z byle powodu ciągle jestem rozżalona hehe za chwile sama się śmieje ,że płakałam ... hehe

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś poryczałam się przytulając do męża :P Obciachowo, haha :P Aż się chłopak przejął, że coś się stało :P Ja na to, że tak, hormony ;)

    binka76, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, ja też dziś już płakałam 3 razy... powód- nieznany :P

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam od początku.Nie dość że byłam nerwowa przed ciążą to teraz wybucham przy każdej okazji.A najbardziej mnie denerwuje jak narzeczony marudzi a to znowu coś kupiłaś miałaś nic już nie kupować(ubranka dla dziecka )twierdzi że mamy dużo czasu...
    A i tak wszyscy mnie strasznie bardzo często irytują :P

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też mam podobnie. Płaczę wyjątkowo dużo. Wystarczy, że coś mnie lekko zdenerwuje, zasmuci lub wzruszy i już płaczę. Normalnie jestem twarda jak skała a teraz płaczliwy mięczak ;P

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Monika A Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei placze z powodu wspomnien. Jak sie wyplacse to do tego nie wracam. Ale jesli ktos przekracza moje granice to sie zloszcze i dobrse, bo wcsesniej dawalam sobie wejsc na glowe. W sumie to lubie taka siebie;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ