X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Zmęczenie w II trymestrze
Odpowiedz

Zmęczenie w II trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 18 września 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 18 tc i czuje mega zmęczenie i wgl brak jakiegokolwiek skupienia. Ciężko mi się skoncentrować :( Prowadzę własną działalność gospodarczą i czasami nie mam już siły. .. Znacie może jakieś sposoby na odzyskanie sił? Buziaki brzuchatki :*

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 18 września 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to chyba rożnie bywa, mówią że II trymestr najlepszy a ja się najlepiej czuje teraz w III :)
    A to że czasami nie ma sil to nic na to nie poradzimy, takie uroki ciąży.
    Im bardziej stawałam się leniwa tym gorzej się czułam
    Codzienne spacery plus w moim przypadku jazda na rowerze stacjonarnym dają mi sporo mocy :D
    No i bez porannej kawy z mlekiem nie zaczynam dnia, w ciąży strasznie spadło mi ciśnienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 10:59

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam...też na niczym skupić się nie mogłam...wysłowić porządnie...:)
    Chyba nie ma na to sposobu...wszystko zwalałam na odmienny stan:)
    Teraz już potrafię się skupić i poprawnie składam zdanie w całość:) wcześniej,to była prawdziwa masakra...właśnie w drugim trymestrze:)
    Może u Ciebie już niedługo też wszystko do normy wróci;)
    Pamietam jeszcze,że miałam ładnego powera w drugim trym.:) mogłam wszystko :)
    Teraz też bym mogła,gdyby nie to,ze brzuszek baaaaardzo mocno mi uciska na wszystko co na dole ;)

    Martika87 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ