X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Zgaga - sposoby
Odpowiedz

Zgaga - sposoby

Oceń ten wątek:
  • Lukrecja32 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam tutaj w jaki sposób można walczyć ze zgagą :) http://www.biomedical.pl/ciaza/zgaga-w-ciazy-939.html coś z tego na pewno Ci pomoże, mi pomaga jedzenie nie za dużych posiłków i picie kefiru

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie osobiście ratują migdały i unikanie jedzenia przed snem. A co szkodzi? Mam wrażenie, że momentami wszystko:) te które zmagają się ze zgagą zapewne wiedzą o czym mówię :)

    f2w3rjjgnbtc8i3h.png



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 20 maja 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn będących w ciąży i tych co są już po! Jak sobie radzicie/radziłyście ze zgagą? Mleko pomaga na chwilę

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 20 maja 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej z ostoropestu - jest jak dla mnien super na zgagę. Często miałam. Starczą dwie łyżki dziennie np dodana do żupy lub polać kasze czy ziemniaki. Poprawa jest bardzo szybka. Do samu oleju można się przyzwyczaić.

    Jeszcze polecam Controloc Control na zgagę - świetny środek na zgagę. Dostaniesz w aptekach bez recepty Sama jednak stosowałam po ciąży tak wiec najlepiej dopytać się ginekologa czy w ciazy mozesz brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2021, 07:27

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ