X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wzdęcia, zaparcia, bóle brzucha
Odpowiedz

Wzdęcia, zaparcia, bóle brzucha

Oceń ten wątek:
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:) Ja ze wzdęciami właściwie takim bólem brzucha i podejrzeniem wyrostka w 18 tyg. jak dobrze pamiętam trafiłam do szpitala na obserwacje. I mi pomogła nospa rozkurczowo, lekkostrawna dieta, nawet bym powiedziała głodówka i ćwiczenia rozciągające. Teraz jak widze,że brzuch mi sie robi wzdęty albo boli to od razu ćwiczenia i wsiadam na rowerek. ruch i dieta najlepsze:)

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • Maggie_31 Autorytet
    Postów: 360 162

    Wysłany: 23 września 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam polecam preparat Laximama-przeznaczony dla kobiet w ciąży,poleciła mi go Pani w aptece,bo miałam straszne problemy,a espumisan łykałam garściami:-/ To jest błonnik w postaci proszku,z którego robi sie kisiel- wystarczy wsypać do szklanki z 1/2 cieplej wody.Ma bardzo dobry smak i jest mega skuteczny tylko trzeba go systematycznie spożywać.Rozmiekcza stolec i ułatwia wyproznianie.20 saszetek kosztuje ok.20 zł.Polecam

    17u920mmtaho5gy9.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ