X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wysokie TSH w 14 tygodniu ciąży pomocy
Odpowiedz

Wysokie TSH w 14 tygodniu ciąży pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bobik Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Jestem załamana dostałam wyniki tarczycowe
    I są bardzo złe
    TSH 10,429
    Ft3 2,18
    Ft4 1,03

    Czy ktoś miał takie wysokie TSH w ciąży
    Dzisiaj idę do endokrynologa załatwiłam sobie wizytę pilnie
    Boje się o dziecko czy to może mu zaszkodzić
    Będę wdzięczna za odpowiedź i pomoc

    Bobik
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okolicach przełomu I i II trymestru TSH ponoć jest najwyższe. Dostaniesz pewnie Euthyrox w solidnej dawce i raz-dwa zbijecie TSH.
    Pamiętaj, że Twój organizm najpierw zaspokaja potrzeby dziecka - więc niezbędna dawka hormonów jest przeznaczona w pierwszej kolejności dla niego, kosztem ewentualnie Twojego zdrowia. Jeśli z tego byłyby jakieś konsekwencje, to raczej dotknęłyby Ciebie, a nie malucha. Ale spokojnie, lekarz sobie z tym szybko poradzi!

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Bobik Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 11 lipca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za odpowiedź

    Bobik
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 19 lipca 2018, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam tsh dopiero w 26tyg i mialam 5. Dostalam euthyrox i powoli wynik sie obnizyl. Po ciazy nie bralam tabletek, mialam tsh 2,5-3,5
    Teraz w drugiej ciazy biore od poczatku.
    Aha dziecko urodzilam zdrowe, wiec spoko

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ