X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr wysokie leukocyty na początku II trymestru
Odpowiedz

wysokie leukocyty na początku II trymestru

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Na początku chciałam się przywitać, ponieważ jest to mój pierwszy post:)
    Moje pytanie jest takie: czy któraś z Was miała wysoki poziom leukocytów w ciąży? Przy badaniach w I trym. miałam je lekko podwyższone tzn.11 tys. teraz na początku II trym. ta wartość wynosi już ponad 16 tys. Jestem zaniepokojona, ponieważ nie mam żadnych dolegliwości związanych z zapaleniem, crp i ob. w normie. Dodam, że przyjmuje encorton 10mg, acard i fraxiparine. Czy może, któraś z Pań miała podobne wyniki przy takiej kombinacji leków? Wizytę u lekarza mam 3 lipca ale denerwuję się strasznie...

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    norma leukocytów dla kobiet w ciąży wynosi od 11 tys.-15 tys. więc wychodzi na to że sa nieznacznie podwyższone ;) nie martw się na zapas bo tylko zaszkodzisz dzidziusiowi, wszystko jest w normie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 12:08

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ