X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wysokie CRP w 22 tygodniu ciąży
Odpowiedz

Wysokie CRP w 22 tygodniu ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 25 września 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Może któraś z Was spotkała się z podobnym "przypadkiem". Jestem obecnie w 22 tc. Mniej więcej w 17 tygodniu pojechałam na awaryjną wizytę, w związku z bólem pleców i podbrzusza, ginekologicznie i z Małą wszystko było ok. Lekarz zalecił posiew moczu (wynik ok), morfologię i crp. Crp wyszło wtedy ok.22 przy normie do 6.
    Po tygodniu miałam powtórzyć wynik i wynosił 18. Poszłam na kontrolę do stomatologa, na usg brzucha i nerek, ginekolog zrobił wymazy z pochwy -ok, zrobiłam wymaz z nosa (wyszedł gronkowiec - laryngolog uznał to za nosicielstwo i powiedział, że nie jest to przyczyną wysokiego crp, miałam maść do nosa). Tydzień temu zbadałam CRP i wynik 24 :(, leukocyty ok. 13(przy normie do 10), nieco podwyższone neutrofile i limfocyty w morfologii. W tym tygodniu powtórzyłam i crp nadal takie samo. Już nie wiem co mam robić. Czy powinnam się martwić? Lekarz każe badać i obserwować, wizytę mam w piątek, więc z nim porozmawiam. Bardzo proszę, jeśli któraś miała podobny problem o informację. Z góry dziękuję.
    Edit. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale wykryto mi nadciśnienie w ciąży i nerwicę, biorę leki.
    Oprócz tego mam niedoczynność tarczycy, raczej opanowaną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 18:55

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ