X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wysoki puls 17 tydzień ciąży
Odpowiedz

Wysoki puls 17 tydzień ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 15 lutego 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zauważyła u siebie tak wczesnie dusznosci i wysoki puls? Jeszcze nie dawno mój puls wynosił 65 uderzeń na minutę teraz jest to 95. Boję się żeby to nie zaszkodziło dziecku

    klz9h371w1o7q62n.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 lutego 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Czy któraś z Was zauważyła u siebie tak wczesnie dusznosci i wysoki puls? Jeszcze nie dawno mój puls wynosił 65 uderzeń na minutę teraz jest to 95. Boję się żeby to nie zaszkodziło dziecku

    Mi niedawno podczas wizyty wybił 130-ale ja zawsze na wizyte mam takie walące serce-cóż emocje ;) i sie położna nie zdziwiła i mówiła ze tak moze byc bo serce teraz ma wiecej krwi do przepompowania ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 15 lutego 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój puls też wzrósł w ok 16tyg i rośnie dalej. Na ostatniej wizycie miałam 117 i położną powiedziała że pewnie za szybko szłam:P jak leżałam w szpitalu to pomiary pulsu i ciśnienia były kilka razy dziennie i zazwyczaj miałam koło 100 i było to ok. Jest w nas więcej krwi i serce musi przerobić więcej. Niebezpieczny jest wzrost ciśnienia krwi, ale na to lekarze też mają sposoby :) nie myśl o tym, wyluzuj, to i puls będzie niższy:)

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martwilabym się gdyby nie te dusznosci tak wielkie że nie mogę łapać oddech

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Axana Autorytet
    Postów: 325 218

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie w ciąży to normalne, że puls wzrasta, bo wzrasta ilość krwi w krwioobiegu i serce musi więcej i szybciej pompować. Jeżeli przy pulsie 95 ciśnienie masz w normie, to raczej nie ma się czym martwić. Jeśli natomiast dochodzą duszności, to koniecznie skontaktuj się z lekarzem.

    atdcpiqv8drqss4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ