X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wymioty w 14 tygodniu pierwszy raz
Odpowiedz

Wymioty w 14 tygodniu pierwszy raz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 31 maja 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Trochę się martwię bo o ile w pierwszym trymestrze męczyły mnie nudności to nigdy nie wymiotowałam. Wczoraj natomiast rano przywitały mnie wymioty zupełnie bez żadnych wcześniejszych mdłości i dzisiaj to samo tylko, że dzisiaj zdążyłam z apetytem zjeść śniadanko, pójść na zajęcia i jak się rozkręciło to chyba z 10 min trwało i myślałam, że się odwodnię i w ogóle zemdleje. Nie wiem czy to zatrucie bo od wczorajszego poranka do dzisiaj czułam się dobrze ale już dzisiaj cały dzień mnie tzyma taki stan, że w razie czego trzymam się gdzieś blisko toalety. Czy to może być od ciąży? Czy którejś z Was się tak zdarzyło?

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • marlon Autorytet
    Postów: 423 615

    Wysłany: 31 maja 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tak miałam w 17tc, dopadło mnie znienacka ok. 19.oo, ale tak ostro, że wymiotowałam nosem, zero kontroli i duża siła.
    Myślałam, że mi przejdzie, ale po 5 godzinach pojechałam na ostry dyżur (mąż i mama mi kazali, bo normalnie to bym może próbowała przeczekać), wyglądało to na wyrostek, ale po usg brzucha, badaniach krwi i kroplówce z lekiem przeciwwymiotnym poczułam się dużo lepiej.
    Nie wiadomo co mi było, bo wszystko co jadłam tego dnia, to jadłam z kimś, a nikomu nic nie dolegało. Lekarz powiedział, że to może być expresowy rota wirus.
    Następnego dnia czułam się ok, byłam trochę osłabiona, ale już nie wymiotowałam. Jakby trochę samo przeszło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 22:14

    atdci09kteyfwsql.png
    4b9ah00cplkhwdqn.png
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam podobnie, dzisiaj już (przynajmniej póki co) nie wymiotuję a wczoraj to miałam tak jak Ty, że to była taka siła, że zero kontroli a do tego prowadziłam wtedy auto... No ale dzisiaj już tylko osłabienie:) Może to jakiś wirus:) Oby maluszek tego nie odczuł za mocno :) Dzięki za odpowiedź!

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Dorota211 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie ataki od początku ciąży do mniej więcej 18 tygodnia. Ale były one dosyć regularne i dlatego na 100% wiązały się z ciążą, jeśli to jednorazowe to raczej jakiś wirus, trzeba się oszczędzać, odpoczywać i dużo pić, a w razie czego do lekarza. Jak chcesz sobie poczytać o rozwoju swojego malucha to polecam http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/kalendarz-ciazy/drugi-trymestr-ciazy/1157-czternasty-tydzien-ciazy.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:12

    Dorota211
  • Dorota211 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz mam 22 tc i czuje się świetnie;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:13

    Dorota211
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ