X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wrocław -porodówka
Odpowiedz

Wrocław -porodówka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anans Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie z Wrocławia i Dolnego śląska bardzo proszę napiszcie o swoich doświadczeniach z porodu w szpitalach we Wrocławiu.Termin mam na maj 2018 .Interesują mnie świeże inf.tzn.Panie które rodziły ok.rok temu.pozdrawiam

    Anans
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 7 lutego 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam grupę na fb "Hallo gdzie rodzić- Wrocław?" Tam znajdziesz wszystko :)

    RusałkaPL lubi tę wiadomość

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ