X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr wozek Camarelo Sevilla wasze opinie
Odpowiedz

wozek Camarelo Sevilla wasze opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zastanawiam sie nad zakupem wozka Camarelo Sevilla. Zaleta w nim dla mnie jest to ze jest lekki (mieszkam na 4 pietrze bez windy) i ma duza gondole. Wczesniej bralam pod uwage wózek Tutek Grander lub Tambero.
    prosze o Wasze opinie na temat wózka Camarelo Sevilla.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, co prawda nie jestem użytkownikiem tego wózka bo podobnie jak Ty dopiero jestem w ciąży ale ja już jestem zdecydowana co do wyboru wózka tej firmy. Co prawda raczej będzie to Carmela niż Sevilla ale to tylko z uwagi na kolor tkaniny :) Seville mają moi znajomi, którym w listopadzie urodził się synek i są baaaardzo zadowoleni. Niewątpliwym plusem jest duża, ciepła gondola, to jest dla mnie szczególnie ważne bo termin mam na październik więc gondolę użytkować będę głównie w okresie zimowym :) Poza tym plusem jest dość nisko opuszczana budka od gondoli, jeśli do tego dodamy ochraniacz na nóżki to mogę mieć pewność, że dziecko mi nie zmarznie podczas spacerów :) Poza tym wózek łatwo się składa, i jest faktycznie lekki, koleżanka sama wnosi go na 2 piętro i nie narzeka :) Poza tym bardzo fajna jest również spacerówka, o wiele większa od innych spacerówek, które są w komplecie z wózkami 3 w 1. Dla niektórych minusem mogą być wymiary wózka bo są dość znaczne ale ja i mąż jesteśmy wysokimi osobami więc dla nas jest idealny :) Oglądaliśmy ostatnio w sklepie Carmele i jest praktycznie identyczna więc nasz wybór padnie chyba na nią... tym bardziej, że zakochałam się w wersji kolorystycznej granatowo-biało-czerwonej :) Poza tym te wózki różnią się torbą, Carmela ma trochę większą no i ochraniacz na nóżki przy gondoli ma w Carmeli okienko przez które widać bobasa :) natomiast Sevilla ma ten ochraniacz w całości zabudowany... Poza tym w Carmeli jest dodatek ekoskóry i można wybrać tkaninę żakardową lub zwykłą, przy Sevilli tego wyboru nie ma... ale to już są szczegóły, fakt jest taki, że jak dla mnie wózek jest fantastyczny :) uff ale naskrobałam :D mam nadzieję, że Ci choć trochę pomogłam :)

    Barbie24, antoszka lubią tę wiadomość

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez się carmela podoba już prawie jestem zdecydowana na niego bo moje dzidzi lutowe wiec tez zima mnie czeka wiec trzeba wózek dosyć cieply mieć:-]

    74di4z17q2rryrdy.png
  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może moja opinia jeszcze pomoże :) ja mam wózek camarelo sevilla i jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona mam córke która ma rok i 4 msc w gondoli jezdziła do 9 miesiąca, też dlatego ,że wczesniej na spacerze lubiła spac a w gondoli było jej wygodnie wg mnie ma same zalety no może wadą jest to że zajmuje duzo miejsca w samochodzie ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to naprawdę gorąco polecam! :)

    antoszka lubi tę wiadomość

    80e684ff13.png
  • anjaniebieska Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, kupiłam carmele- turkus :) mimo że Dzidzi jeszcze na świecie nie ma, w wózku woziłam dzieci znajomych, w gondoli wciąż mieści się półroczna- ale większa niż inne dzieci córka przyjaciólki a dziś woziłam 2 tygodniowego synka kolejnej koleżanki, super!!!!! już nie mogę się doczekać jak urodzę

    c55fcsqvpjqh5h2e.png
    dqprj44jnr1dy8hj.png
    wniduay39sxul8lh.png
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie nie posiadam dokładnie tego modelu, ale mamy spacerówkę Camarelo Eos.
    Na początku uzykowania byłam straaaasznie zadowolona- wózek leciutko się prowadzi w porównaniu do poprzedniego który mieliśmy. Ale po stosunkowo krótkim użytkowaniu widać jego mankamenty- wózki tej firmy nie są trwałę i widać, że zrobione są z gorszych jakościowo materiałów. Wszelkie plastikowe elementy przy najmniejszym dotknięciu z podłożem niesamowicie się rysują i ścierają. Kółka telepią... no masakra. Nie wiem ile trzeba by dać za wózek by być zadowolonym.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem posiadaczką wózka Camarelo Sevilla już od roku. Używaliśmy i gondoli i spacerówki. Recenzja na blogu.
    http://ciazaiforma.blogspot.com/2016/02/wozek-camarelo-sevilla-recenzja.html
    mam nadzieję że dodawanie linków nie jest zabronione :P
    Pozdrawiam

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam camarelo carera i jestem mega zadowolona! Zalety zostały wyżej opisane

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bede kupowac wózek camarelo :)

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Stokrotka_92 Przyjaciółka
    Postów: 91 94

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w tych wózkach nie są za małe te kosze na zakupy? Też się zastanawiam nad tą marką i nie wiem czy to nie będzie problem

  • antoszka Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam też bardzo spodobała się Sevilla :)
    zastanawiam się tylko jakie wymiary ma gondola wewnątrz?, chciałabym wozić malutką trochę dłużej niż do 6 miesiąca, bo to wypadnie pod koniec stycznia..:|

    Anetka :D 18.07.2016
    dqpr9vvjts2l1zsu.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Sevilli mamy naprawdę duży kosz na zakupy,sporo się mieści :)

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam ten wózek w weekend - robi naprawdę dobre wrażenie. Ja finalnie chyba się zdecyduję na Expander Mondo, ale Camarello Sevilla bardzo mi się podobał - jest w miarę lekki, ładny i ma dużą gondolę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ