X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wodnista wydzielina po fluomizin
Odpowiedz

Wodnista wydzielina po fluomizin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Aktualnie jestem w 17 tc, od wtorku przyjmuje dopochwowo jedna tabletke fluomizin. Dzisiaj po południu zaczęło mi sie robic mokro. Co jakiś czas pojawiają się po prostu plamy na bieliźnie do tego wychodzi, że tak powiem resztki tabletki. Skontaktowałam się juz z moją ginekolog i mam dzisiaj nie brac tabletki, a jeśli jutro będzie to samo to mam jechać na IP.
    Czy któraś z Was miała mozenpodobma sytuacje ?
    Bardzo się martwię, ze to moze być sączenie się wód, ale wierze, ze to jednak nie to.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i jak rozwiązała się sytuacja? Niestety też po tym leku mam dziwna wodnista wydzieline i nie wiem co robić

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po odstawieniu fluomizin wszystko ustąpiło. Takze bylo to spowodowane wlasnie tymi tabletkami.
    Na wizycie został mi wykonany posiew i mialam vrsc probiotyk dopochwowo lactovaginal, po którym również takie coś się pojawiło, ale bylo mniej obfite niż po fluomizin i w zasadzie pojawiło się rano jak wstalam a potem już nic, po prostu tabelka musiala gdzieś wylecieć.
    Mysle, ze u ciebie tez moze byc wlasnie to po tym leku.

    Nika312 lubi tę wiadomość

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ