X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wodnista wydzielina
Odpowiedz

Wodnista wydzielina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka potrzebuję porady od wczoraj zauważyłam że mam uczucie jak by że mnie leciało. Wkładkę miałam wilgotna. Przyjmuje luteinę i nie wiem czy może to ma związek ale wcześniej tak nie miałam. Wizytę mam dopiero 11 lutego. Dziś z rana to samo. Jestem aktualnie 17+2 TC. Czy któraś tak miałam?

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 3 lutego 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tak po leku fluomizin.
    W tej chwili przyjmuje również dopochwowo luteine 2x dziennie. Po jakimś czasie od wzięcia czuje ze mam mokro. Slyszalam, że duzo kobiet ma tak wlasnie po luteinie, ale najlepiej byłoby abys skonsultowała to z lekarzem. Moze mozesz zadzwonic i porozmawiać albo zapytac położnej ? Ewentualnie przesuna wizyte na wczesniej.
    Ja obstawiam, że to po luteinie, ale lekarzem nie jestem i nie chce absolutnie mowic, ze na pewno tak jest. Ciąża to bardzo uważny temat i w takiej kwestii zawsze najwaznuejsze jest spojrzenie lekarza 🙂👍
    Ale nie zamartwiaj się tym 🙂 bedzie dobrze.

    Wazne tez czy pojawia ci się to np rano a wieczorem przed spaniem bierzesz luteinie czy moze caly czas w ciągu dnia, ze tak powiem leci. Takie coś zdecydowanie jednak wymaga skontrolowania dla własnego spokoju, bo jak wiemy w ciazy jest on baaaardzo wazny 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • wikpaw Autorytet
    Postów: 299 120

    Wysłany: 3 marca 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja mam podobnie. Jestem w 16 tygodniu. Też biorę luteine i pojawiły się wczoraj takie upławy. Malinak rozmawiałas o tym ze swoim lekarzem?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ