X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Witaminy prenatalne plus magnez??
Odpowiedz

Witaminy prenatalne plus magnez??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na forum jest łatwiej , w ciąży wszystko wychodzi dostałam skierowanie do kardiologa w regestracji pani powiedziała ze terminy sa na styczeń grudzien a ja termin porodu mam na koniec czerwca ale chyba pewnie musze sie zarejestrowac

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • chcebycmama Autorytet
    Postów: 895 2249

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolka wrote:
    Witajcie!
    Mam do Was pytanie. Od początku ciąży źle wyglądam. Pogorszyła mi się cera (min wyskoczyły suche skórki na skrzydełkach nosa) i strasznie wypadają mi włosy :/ czytałam że to może być brak magnezu. Wyniki mam dobre i biorę witaminki (lade vit) ale one zawierają tylko 75 mg magnezu (20% zapotrzebowania) i stad moje pytanie...
    czy mogę dodatkowo zażywać magnez? jeśli tak to z jakiej firmy polecacie najbardziej?
    Z niecierpliwością czekam na odpowiedz
    Ja biorę od początku pregna Plus i rewelacyjnie wyglądam i się czuje. Polecam. :-)

    Syn, roczek.
    Okruszek, 20 tydzień w brzuszku. :-)
  • Sharin Znajoma
    Postów: 18 23

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie biorę Pregna Plus i dodatkowo Pregna DHA, niestety w tych witaminach nie ma magnezu, dlatego w aptece farmaceutka zaproponowała (ponieważ odczuwam bóle mięśni i skurcze w łydkach) Chela Mag B6-Mama. W sumie wit. B6 łykam 250% dziennie, a magnezu tylko 27%. Też się przestraszyłam o tą witaminę B6, żeby nie przedawkować, ale farmaceutka powiedziała, że tego się nie przedawkuje. Mimo wszystko ChelaMagB6 biorę tylko 1 tabletkę, nadal odczuwam, że mam za mało magnezu, ale staram się wcinać orzechy włoskie, żeby choć trochę naturalnie uzupełnić braki.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ