X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Witaminy DHA
Odpowiedz

Witaminy DHA

Oceń ten wątek:
  • blond Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze jest też stosować preparaty z wyciągiem z czarnego bzu, przyszła mamusia staje się wtedy mniej podatna na różnego rodzaju infekcje :)

  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Vitaminer prenatal z dha, szukam teraz jakiś tabletek z samym dha ale ceny są przerażające:/

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka, że w 80% lekarz poleca nam suplementy tej firmy, od której otrzymuje różnego rodzaj korzyści.. U mojego gin - w każdym kącie plakaty/ulotki/karty ciąży/kalendarze, teczki Pregna Plus/Pregna 250 DHA i takie też suplementy mi polecił..
    Co w ogole nie znaczy, wg mnie, że jest przekonany o ich super działaniu - lepszym niż wszystkich innych dostępnych na rynku farmaceutycznym..

    antoszka lubi tę wiadomość

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze przed ciążą zaczęłam łykać Elevit. Jak udało nam się zajść i byłam na wizycie u ginekolożki, to polecała mi właśnie te Pregna DHA, ale powiedziałam jej, że biorę ten Elevit, pokazałam opakowanie gdzie był wypisany skład. Powiedziała, że są w porządku, ale żebym łykała dodatkowo kwasy omega-3, skoro nie jem zbyt wielu ryb. Więc dodatkowo łykam omega-3 firmy Olimp :) są spore i odbija się rybą, ale słyszałam że są okej :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zażywam Vitaminer Prenatal plus DHA. ;) ale biorę też pod uwagę zdrową dietę. Mam wrażenie że ostatnio tego DHA mi brakowało, bo miałam straszliwą ochotę na rybę ;)

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę OmegaMed optima plus...w zestawie jest 90 tabletek - 60 mieszanka witamin z DHA i 30 samego DHA który bierze się raz dziennie dodatkowo. Ceny różne - w mojej aptece 94zł! na allegro 54...więc jasna sprawa zamawiam przez internet.

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ktoś o tym mowil wcześniej ale pamiętajcie ze kwasy dha znajdziecie również w oleju lnianym. Ja dodatkowo do witamin z dha biore 2 lyzki oleju. Koszt okolo 25 zł za 500 ml.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ