X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wasze brzuszki :)
Odpowiedz

Wasze brzuszki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja wy to robicie kochane, że macie jakie małe brzuszki :) Ja 27 tydzień ciąży 110 cm w najszerszym miejscu. Raczej jestem z tych małych, średnio drobnych, wychodziłam z rozmiaru 38 przed ciążą. Może ze względu na ułożenie brzuszka czy co.... Nie wydaje mi się, abym była grubaską ciążową :) Brzuszek taki raczej do przodu, nie jest "rozlany" na boki.

  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    82cm w najszerszym miejscu, 19t+0. Brzuszek mi wyskoczył dopiero jakieś 1,5 tyg temu , wcześniej nic

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba zależy i tak wszystko od tego od ilu cm się zaczyna i też na ile jest się szerokim ogólnie.

    ewelia lubi tę wiadomość

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ