X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Waga w II trymestrze problem
Odpowiedz

Waga w II trymestrze problem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 13 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 22:46

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    nie martw się o nic. Ja sama wymiotowałam od 5 tygodnia aż do 14stego. Schudłam 4 kg, byłam w szpitalu (niepowściągliwe wymioty + zagrożenie poronieniem także sytuacja o wiele gorsza od Twojej).

    Moja waga też tak stała do 18tygodnia, później już zaczęłam przybierać. Najważniejsze jest nie głodzić się i pić ok 2 litrów wody dziennie byle się nie odwodnić.

    Maluszek na pewno ma się dobrze i czerpie Twoje zapasy. Równiez długo nie tyłam a teraz pewnie mam już z 3kg na plusie (patrząc na wagę przed ciążą). Aha, też wcinam dużo słodyczy - taki urok gruszek chyba :)

    Życzę powodzenia i uważaj na siebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 10:47

  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 13 października 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to normalne, ja zaczelam tyc okolo 20stego tygodnia, jak ustaly wymioty:)

    oar843r8kh12ukn4.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 14 października 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Cię pocieszę jeśli chodzi o wage :) W pierwszej ciąży cierpiałam na niepowściągliwe wymioty czyli moje mdłości trwały od początku do samego porodu!!! Nie mówiąc że to po kilka razy dziennie. Zwracałam jedzenie nabiał wodę po prostu wszystko. Zaszłam w ciąże ważąc 65 kilogramów a przy porodzie waga była na 53 kilogramy. Czyli nie dość że nie przytyłam ani grama w pierwszym drugim jak i trzecim trymestrze to schudłam ogrom kilogramów, patrząc na to że ok 12 kilogramów powinnam przytyć a nie się ich pozbywać. Miałam kroplówki dożywiające itd, alo to już inna historia. Skończyło się porodem naturalnym synek 3400 i 56 cm, więc jak widzisz mimo że ja chudłam synek miał co jeść :)

    Krysti lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 16 października 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie dolaczam tyle ze ja schudlam 6kg i lekarz nic nie mowil ze to zle... a mam 158 cm i wazylam 62 kg a teraz 56... no moze dlatego ze przy moim wzroscie waga 56 nie jest jeszcze zla?

    Krysti lubi tę wiadomość

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • monisa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy wzroście 158cm, startowałam z wagą 51kg, na początku spadło do 48, dopiero ok 14 tyg zaczęłam powoli przybierać. 3 tygodnie temu (23tc) na wizycie kontrolnej miałam 52,8kg, lekarka nic nie mówiła, że za mało. Teraz mi przybyło ok 3kg w ciągu 3 tygodni. Także nie martwcie się dziewczyny, każda przybiera w swoim tempie, niektóre bardziej na początku a potem trochę zwalniają.

    20090627640117.png
  • na_cik Ekspertka
    Postów: 218 86

    Wysłany: 20 października 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 173 cm i na razie 3kg na plusie ale mi został gratis w postaci 10 kg po pierwszym porodzie ;)

    f2wlclb1tn9vsryr.png
    relgqps6zkgkuc7f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nic nie przybieram ostatnio się warzyłam u położnej i ta sama waga 64 kg nic nie przytyłam a brzuch rośnie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ