X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr USG polowkowe- ulozenie dziecka
Odpowiedz

USG polowkowe- ulozenie dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio w środę na wizycie też mały lezal poorzecznie. Ginka nic nie mowiła.
    A znow gdy 3 tygodnie temu pojechalan na sor przez bóle brzucha to był glowka w dół. Myślę, że maluchy maja jeszcze sporo miejsca by to zmienic ;)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek leżał główką w dół na połówkowych i był całkiem z boku brzucha bardzo nisko, obrócony był pleckami strasznie ruchliwy i ciężko było niektóre pomiary wykonać dwa razy lekarka przerywała badanie i kazała mi łazić przysiady robić kręciłam nawet biodrami 1,5 godziny spędziłam u lekarza ale w końcu sobie podpłyną do góry. Maluch ma jeszcze dużo miejsca więc położenie jest dowolne.

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • Asia_Wawa Przyjaciółka
    Postów: 144 26

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na połówkowych tez był ułożony poprzecznie, a dopiero niedawno przekręcił się główka w dół. Tak na prawdę do końca II trymestru dzidzius ma jeszcze dużo miejsca i może się ciagle kręcić. Dopiero później ustawia się docelowo.

    bhywio4p4tz04cne.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku proszę Cię, jestem w 35 tc i moja mała ciągle świruje w brzuchu zmieniając pozycję, co dopiero w 21tc... Później będziesz musiała leżeć tylko na lewym boku, to znaczy, że dziecko źle się ułoży? Nie :)

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na takim etapie ciąży dziecko się kręci cały czas, na połówkowym Moje ułożone było miednicowo (głową do góry) a już tydzień później główkowo.

    dziecko ma czas się przekręcić jeszcze do 34 tygodnia a czasami nawet później.

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 września 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że na tym etapie to za wcześnie. Mój synuś wierci się, że i leży poprzecznie, główką w dół, "staje" w pionie... :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na wyniku połówkowego USG jest napisane: "ułożenie podłużne główkowe, zmienne".

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 23 października 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na połówkowym córeczka miała ułożenie główkowe. Potem za dwa tygodnie już ułożenie poprzeczne. Mam nadzieję, że ostatecznie będzie to ułożenie główkowe :D

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ