X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr UROSEPT W CIAZY
Odpowiedz

UROSEPT W CIAZY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mozna stosowac urosept w 17 tygodniu ciazy? w tamtym tygodniu skonczylam przyjmowac agumentin na bakterie w pecherzu, ale wczroaj po polodniu na nowo mnie zlapalo szczypanie w cewce i czeste codzenie do toalety. ginekolog na urlopie wraca 10 wrzesnia..... nie chce isc do innego zeby dawal mi kolejny antybiotyk. czy mozna lykac urosept w ciazy???

    poooomocy
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz do innego. Albo podpytaj farmaceute.
    Ja bralam urosept ale dobrze po 30tyg ciazy. Wtedy juz mozna. Ale pilam tez duuuzo soku z zurawiny- polcam.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocniczo herbata z pokrzywy, suszona zurawina lub sok z niej, woda z cytryna, duzo wody.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można, mi dzisiaj moja gin zaleciła brać urosept bo w badaniu moczu wyszły "nieliczne bakterie" więc powiedziała, żeby na wszelki wypadek pobrać 14 dni razem z wit. C 1000 i potem zrobić badanie moczu jeszcze raz.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore 3x2 tab...

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 19 września 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poomocy wrote:
    czy mozna stosowac urosept w 17 tygodniu ciazy? w tamtym tygodniu skonczylam przyjmowac agumentin na bakterie w pecherzu, ale wczroaj po polodniu na nowo mnie zlapalo szczypanie w cewce i czeste codzenie do toalety. ginekolog na urlopie wraca 10 wrzesnia..... nie chce isc do innego zeby dawal mi kolejny antybiotyk. czy mozna lykac urosept w ciazy???

    A nie lepiej jeść "kwaśno", stosować sok z żurawiny 100% i przyjmować probiotyki? Nie dziwię się, że po antybiotyku Cię złapało, to najgorsze co można zrobić - przyjąć antybiotyk, bo wyjałowi Ci organizm i na to miejsce zaczną wskakiwać złe bakterie. Lepiej zakwaszać mocz, ciepło się ubierać od pasa w dół i przyjmować probiotyki (dobre bakterie). Pamiętaj, że nie ma bezpiecznych leków w ciąży, w tym bezpiecznych antybiotyków, są tylko takie, których "ryzyko przyjęcia jest mniejsze niż przejście danej infekcji".

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ