X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ucisk na brzuch
Odpowiedz

Ucisk na brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hope2018 Autorytet
    Postów: 364 209

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki,

    Koleżanka ze szczęścia jak gratulowala mi ciazy oparła sie o moj brzuch tak ze mnie zabolal. Jestem w 16tyg ciazy. Czy myslicie ze cos moglo stac sie z Maluszkiem?

    Brzuch mnie pobolewa ale bardziej wiąże to z tym ze dlugo siedziałam na imprezie w jednym miejscu. Tak myślę. choc to nie ukrywam ze tez mnie martwi bo chyba nie do konca powinno tak być

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ