X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tydzień, a płeć :)
Odpowiedz

Tydzień, a płeć :)

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 października 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na prenatalnych zapytal czy chce wiedziec, pokazal i powiedzial ze na 70-80% chlopiec.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 24 października 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinofsky wrote:
    Jeeahh ktoś jest ;) super. Mam pytanie czy pytalyscie lekarza o plec w trakcie prenatalnych badan czy sam wam cos sugerowal?



    Z pierwszym dzieckiem zapytaliśmy, odmówił sprawdzenia, twierdząc, że za wcześnie.
    Dowiedzieliśmy się w 16 tc na zwykłym usg.
    Teraz w drugiej ciąży na prenatalnych lekarz sam zapytał czy interesuje nas płeć z prawdopodobieństwem ok. 80%.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 25 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20 tc prawdopodobnie dziewczynka :-) za tydzień jadę na polowkowe, więc zobaczymy czy się potwierdzi :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na prenatalnych w 12 tygodniu 2 dniu powiedział że na 95 procent dziewczynka. Zobaczymy czy potwierdzi się na połówkowych

‹‹ 27 28 29 30 31
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ