X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tycie w drugim trymestrze
Odpowiedz

Tycie w drugim trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki napięty jak napompowana na maksa piłka- tak mam często szczególnie jak dużo chodzę, ale 20-30min poodpoczywam i mięknie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii uwazaj i sprawdzaj, czy nie robi sie twardy caly. Jesli po prostu sie napina, to nic nie powinno sie zlego dziac. Ja tak mam, gdy za duzo chodze :P jak twardy, to nospa i do lozka, zeby sie skurcze nie pojawily.

    Ja bylam dzis na usg - odpoczywanie i luteina duzo mi daly- szyja coraz dluzsza: 3,87 ;) w moczu juz nie mam leukocytow, takze super ;)

    Wlasnie jedziemy nad jezioro Piaseczno - meza dziadkowie maja tam domek i bedziemy grilowac i odpoczywac :) ledwo sie zmiescilam z biustem w stroj kapielowy - wygladam jakbym miala silikony, a maz sie smieje ze mnie, ze jecze ;P Wazylam sie dzis rano- dziewczyny waze 50 kg. Takze przytylam o 400 g od lutego ;) no i brzunio codziennie wiekszy - Kornelia wazy 461 g !! Duza dziewczynka ;)

    A jak u Was? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas? Hmmm...gorrraco:D Dzisiaj znowu na rower nie ide,bo przeciez taki upal,ze koniec świata ;-) Nie no brzuch mam na pewno wiekszy-mój facet potwierdził,ale caly twardy nie jest-raczej taki napięty...Odpoczywam dzisiaj..
    Ale cellulit mi sie na dupsku zrobił!!! Az nie wierze,ze to moje dupsko!! Ogólnie,to woda mi sie zatrzymuje ..czuje to...Nie chce wyglądać jak parowka we flaku :-(
    Ten brzuch,ro moze od roweru taki dostałam,bo za każdym razem jak wracałam,to byl taki nabity wlasnie i większy,niż przed przejażdżką..cos w tym jest..
    Ale ciśnienie mi cos spadlo kurde..
    Zawsze miałam tak 130/80.. A dzisiaj 110/52 .. Moze przez upal czy co...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałam wejść w spodenki z zeszłego lata :D Hahaha:D nierealne :D Wejść weszłam,ale żeby Tylek w nie wsadzić,to juz nie dało rady...No...nie ma co sie dziwić...
    Ale wiecie co? Dopiero teraz widzę jaka ja chudziutka i zgrabniutka bylam-nie żebym sie jakos zachwalała czy coś -ale naprawdę takie cialko sobie bylo zajebiste wyćwiczone,a teraz jak widzę to moje dupsko,to nie wierze...
    A jest cos,co sie Wam tak zmienilo w ciele,ze aż sie Wam nie podoba?
    Mi oprócz dupska,to jeszcze nie podobają sie tu te boki takie jakies szersze wszystko się robi naokoło brzucha...A tak,to jeszcze nie jest zle...

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko w brzuch poszło, ale jest już taka różnica, że zaczynam wątpić, że po porodzie wejdę w stare, ukochane jeansy :P A co najśmieszniejsze, nadal jestem 1kg lżejsza niż przed zajściem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 16:07

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja lżejsza to będę dopiero po porodzie:)Jak się wezmę,to jest koniec:)Już się doczekać nie mogę:)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też juz mam plan co bede robić po porodzie by latem byc seksi mamuska;)
    Nawet zaczelam sie juz zastanawiać kto z dzieckiem zostanie jak ja bede biegac;)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 03:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszła sobotę u gina ważyłam się jak co miesiąc i okazało się ,że prze ten właśnie 1 miesiąc przytyłam 3kg :) nie czuje ich zupełnie czyli od samego początku jest juz 6 na + ! Ale mówię nie dość, że tego nie czuje to i nie widać oprócz rosnącego brzucha nigdzie nie tyje.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wczoraj i udalo mi się z wagą :-) Od ostatniej wizyty czyli trzy tyg.temu mam więcej ledwo o 400gram :-) ufff :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie + 2 kg w ciagu ostatnich 6 tyg :)
    Calkowity bilans od pierwszej wizyty to wlasnie 2 kg :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku ja jestem w połowie 6 miesiaca i przytyłam 9kg... i jeszcze do tego rozstępy juz mi sie pojawiaja... jestem przy kosci... i boje sie pomyslec jak bede wyglądała przy końcówce...

  • jagoda84 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciążą 83kg w pierwszym trymestrze spadek na 80kg a teraz w 18t+4d waga 81,5kg. Troszkę się martwię że może to mało, ale z drugiej strony trochę zapasu z mojego sadełka jest :) Brzuszek jest słabo widoczny. Mam tylko nadzieję że do porodu pójdę z max 90kg.

  • Ciri Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając do twardego brzucha, mi przepisal lekarz 3 razy dziennie nospe, magnez i luteine rano i wieczirem i lezec conajmniej 6 godz dziennie. Nastraszyla mnie, ze moze dojsc do poronienia, jak nie bede sie oszczedzac, ale ciezko jest lezec siedzac w pracy;p jestem w 20 tyg, ciaza blizniacza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cril - a czemu jeśli masz leżeć nie dał zwolnienia?

    Ja mam skoki wagowe, raz 1kg do przodu raz nic - przez tydz, rozstępów nie mam, ale regularnie smaruje się i lubie mój piling z olejkiem argonowym, po nim na skórze zostaje taka jakby osłonka. Jedynie bardziej zauważalne zostały stare rozstępy z przed kilku lat, nowych brak. No i widzę po pośladkach zatrzymanie się wody.

  • jagoda84 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w ciągu tygodnia 1kg na plus, ale może to też przez moje nieustające zaparcia, bo jem normalnie staram się unikać słodkiego, pożeram dużo owoców i jem płatki i piję wodę a zaparcia nie ustają :(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 31 lipca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od początku ciąży do dziś (17 tydzień) niecały kilogram na plusie. ;)

  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciązy przytyłam 2 kg

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 kg od początku ciąży ;)

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam dzis na wizycie zwazylam sie i od poczatku ciazy mam 6,5kg. Przrerazilam aie. Jestem wysoka i w zasadzie oprocz brzucha, piersi to nie czuje tych kilogramow, ale i tak odstawiam slodycze i inne przekaski.narazie mieszcze sie w stare spodnie i sukienki i luzniejsze bluzki, ale to dopiero sie zacznie. Mam kolezanke ktora przez cala ciaze przytyla 9kg.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • miolka Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka szczupła ale nieprzesadnie w trakcie ciąży przytyła ponad 30 kilo, przy 30-dziestym kilogramie przestała się ważyć, w ciągu kilku miesięcy po porodzie pozbyła się wszystkiego bez wysiłku, wyrzeczeń, sportu

    moja siostra w trakcie ciąży nabrała 20 kg , po pół roku od porodu straciła około 25 kg

    nie ma co panikować bo większość to woda

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ