X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Twardy brzuch/luteina/leżeć i czekać
Odpowiedz

Twardy brzuch/luteina/leżeć i czekać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marribella Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 23 października 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. To już 4 lata jak tu nie zaglądałam. To moja 4 ciąża. Pierwsza zakończona w 36 tc, druga w 12 tc a trzecia w 37, z tym, że z pessarem od 6 mc.Teraz jestem w 21 tc i zaczęło się. Brzuch się stawia, wczoraj co 10 min..dziś jestem z ginekologiem. na linii i biorę lutkę i magnez. Wizyta dopiero we wtorek... Nie wiem jak szyjka. 3 tygodnie temu było ok. Leżę i się denerwuję... ojojajcie mnie please...

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 24 października 2021, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście lepiej by było gdyby tego nie było, ale bądź dobrej myśli i postaraj się nie stresować, bo stres nie pomoże się rozluźnić. Najważniejsze że jesteś w kontakcie z lekarzem i już jakieś środki zaradcze z jego rekomendacji wjechały. Będzie dobrze!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ