BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Twardnienie brzucha - spasmolina prosze o pomoc
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

NowaMama2112
Debiutantka
0

Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam jetem w 21 tyg , od 3 tygodni bardzo twardnieje mi brzuch , zdarza sie to 2-3 razy dziennie ale na bardzo dlugo 20 min, 30 min. Byłam w szpitalu kazali brac magnez no spe, i luteine 100, nie przeszło. Dziś u lekarza byłam z szyjka w badaniu jest ok , ale przepisal mi spasmoline, nie wiem co to za lek , moze ktoras z was brala ? boje sie ze moze zaszkodzic.. mialyscie takie twardnienia ? jak to sie skonczylo , prosze niech ktos odpisze

*Sylwia
Autorytet
1341

Wysłany: 4 września 2017, 12:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja miałam takie twardnienia w tej ciąży i w poprzedniej. Brałam nocpe 3x2 i magnez 2x2 + leżenienie i zakaz przemęczania się. Pomogło.
Ale nie sprzatalam nawet. Spacery krótkie

atdcanliv9ygvyve.png
atdcx1hprp2ewink.png

Mojeszczescie1
Nowa
0

Wysłany: 4 września 2017, 19:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
*Sylwia wrote:
ja miałam takie twardnienia w tej ciąży i w poprzedniej. Brałam nocpe 3x2 i magnez 2x2 + leżenienie i zakaz przemęczania się. Pomogło.
Ale nie sprzatalam nawet. Spacery krótkie

Sylwia a od ktorego tyg tak miałas?? ja tez leże nic nie robie , ale jak wstane na chwile czy postoje to zaraz mi robi sie twardy , i tez mialas takie twardnienia ze trzymaly cie dlugo ?? urodziłas w terminie ?

*Sylwia
Autorytet
1341

Wysłany: 5 września 2017, 10:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
u mnie w pierwszej ciąży trwało to jakieś 3 tygodnie potem sporadycznie. W tej ciąży jakieś 2 na razie. Ale od czasu do czasu twardnieje wtedy to znak ze musze odpoczac. I to nie znaczy ze cos robie. CZasami siedze i nic nie robie a brzuch boli wiec sie kłade wtedy.
Urodziłam niecałe 3 tyg przed terminem ale to było spowodowane sączeniem się wód płodowych i miałam wywoływany poród. Co było przyczyna to nie wiem

atdcanliv9ygvyve.png
atdcx1hprp2ewink.png

Mojeszczescie1
Nowa
0

Wysłany: 5 września 2017, 12:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
3 tyg. to i tak niezle.. niee wiem z kad to sie bierze naprawde, ja to w ogole nic nie robie tylko wstane np zrobic soie cos do jedzenia i juz jest cos nie tak ciagle uczucie takiej ciezkosci mam nawet jak usiade. fajnie ze chociaz jest ktos kto mial podobnie

*Sylwia
Autorytet
1341

Wysłany: 6 września 2017, 10:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
bierz magnez z potasem i wieksze dawki tj np 2x2 i kontroluj szyjkę

atdcanliv9ygvyve.png
atdcx1hprp2ewink.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)