X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tętno dziecka-15/16 tydzień ciąży.
Odpowiedz

Tętno dziecka-15/16 tydzień ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 5 lipca 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem obecnie na przełomie 15/16 tygodnia ciąży. Od 2 tygodni posiadam i używam detektora tętna płodu (raz dziennie albo co drugi dzień dla uspokojenia :) ).
    Normalnie tętno wynosiło średnio 145-150 uderzeń na minutę, a od wczoraj zauważyłam, że tętno mocno przyspieszyło i pokazuje momentami nawet 170 (głównie ponad 150-160)
    Zaniepokoiło mnie to mocno,nie wiem jakie są normalne zakresy tętna na tym etapie ciąży.

    Czy na przyspieszenie tętna może wpłynąć np. mój wysiłek, poddenerwowanie albo niedostateczne nawodnienie? Maluch bardzo aktywny, ja już czuję delikatne ruchy (to moja kolejna ciąża)

    Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?Jakie tętno jest uznawane na tym etapie jako norma? Czy mam powód do niepokoju?

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ