X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Test Pappa
Odpowiedz

Test Pappa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kolet Koleżanka
    Postów: 47 5

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z badań prenatalnych wyszło, że mam dziesięciokrotnie przewyższony test Pappa. Na amniopunkcje się nie zgodziłam i teraz zastanawiam się, czy to może oznaczać jakąś wadę genetyczną. Kość nosowa jest, przezierność karkowa wynosi 2,1 i to tyle, co wiem na ten temat. Jak u Was wyglądają wyniki testu Pappa? W normie, czy też ktoś ma podwyższony wynik?

    kolet
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdź na dział problemy i komplikacje, tam jest cały wątek na ten temat. I nie martw się na zapas!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • kolet Koleżanka
    Postów: 47 5

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki ;) Już szukam ...

    kolet
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ