X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Temperatura
Odpowiedz

Temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was z temperaturą? Jestem w 12tc. Co jakiś czas mierzylam i bylo ok 37,2. Od 2 dni 36,8 .Boję sie bardzo a USG dopiero za tydzień...

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U większości kobiet w ciąży z biegiem czasu temperatura się normalizuje. Ja ostatnio miałam 35,9 i jest wszystko ok. Nie panikuj :)

    LuckyMe lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nika94 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sprawdzałam temperature na początku i różnie to było ale w końcu przestałam mierzyć bo po co się dodatkowo stresować. Każdy jest inny przecież. A dzisiaj jestem szczęśliwą mamą 3-miesięcznej córci :) Proponuje wrzucić na luz

    LuckyMe lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ