X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Te ciążowe POŃCZOCHY
Odpowiedz

Te ciążowe POŃCZOCHY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny.

    Z uwagi na spore zmiany naczyń krwionośnych idące w stronę żylaków (jeszcze sprzed ciąży, choć mam ledwo skończone 26 lat) dostałam (za 95 zł ;)) od naczyniowca pończochy uciskowe II stopnia kompresji. Rodzić też będę musiała w uciskowych pończochach. Dajcie znać, czy jest Wam bliski ten problem. Dziś pierwszy raz byłam na ciążowym pilatesie w tych uciskowcach. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, w kazdym razie wygodnie nie jest i zastanawiam się, czy na czas ćwiczeń nie lepiej je ściągać?

    Pozdrawiam
    Gapsy

  • alekswawr Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja siostra chodziła w nich normalnie i było wszystko, ale może najlepiej podpytać lekarza, on zawsze wie najlepiej :) Jakbyś chciała kupić dodatkową parkę to zamawiała z tego sklepu jak coś i była z nich zadowolona :D https://anti-med.pl/16-ponczochy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 08:50

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa_Gapsy wrote:
    Cześć, dziewczyny.

    Z uwagi na spore zmiany naczyń krwionośnych idące w stronę żylaków (jeszcze sprzed ciąży, choć mam ledwo skończone 26 lat) dostałam (za 95 zł ;)) od naczyniowca pończochy uciskowe II stopnia kompresji. Rodzić też będę musiała w uciskowych pończochach. Dajcie znać, czy jest Wam bliski ten problem. Dziś pierwszy raz byłam na ciążowym pilatesie w tych uciskowcach. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, w kazdym razie wygodnie nie jest i zastanawiam się, czy na czas ćwiczeń nie lepiej je ściągać?

    Pozdrawiam
    Gapsy

    a co masz na myśli pisząc "spore zmiany naczyń krwionośnych"? Bo kurcze ja od zawsze mam widoczne żyły (nie są to żylaki), ale mam też problemy z puchnięciem nóg i uczuciem ciężkości (w szczególności w upały), ale nie wiem czy Ty masz podobne problemy? czy już mam bardziej zaawansowane?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ