X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tardyferon fol
Odpowiedz

Tardyferon fol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SSunny' Przyjaciółka
    Postów: 98 53

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzecie dodatkowe żelazo? Ja w 10 tyg miałam hemoglobins 13, 8. Teraz 17 spdsla do 11,7. Dolna norma to 11,2. Zalecił mi lekarz branie tardyferon fol 2 razy po 1. W poprzedniej ciazy miałam wzorowe wyniki. Co badanie lepsza morfologia☺ale każda jest inna

    ckaidqk3xa4elisy.png
  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 9 lipca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt to nie pozwolić na drastyczny spadek. Spadki generalnie są nieuniknione, bo nasza krew ulega rozrzedzeniu, ale mamy tak sprytne organizmy, że sobie poradzą...czasem potrzeba im wspomagania, ale będzie ok.

    Ja brałam Tardyferon kilka lat temu, bo miałam bardzo niską Hgb i ten preparat ładnie pomógł, czułam się później jak "młody bóg" ;)

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • werka.88 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 11,3 od samego poczatku. Dostalam tardyferon, ale skutki ubiczne mnie dopadły. Teraz mam brac żelazek

  • Mała1106 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 14 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam tardyferon ale niestety biegunki i wymioty mnie dopadły a wyniki się nie poprawiły :-( teraz mam Szelazo SR jest bez recepty i lepiej się po nim czuję zobaczymy tylko czy wyniki będą lepsze.

  • panama Ekspertka
    Postów: 225 229

    Wysłany: 20 października 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też biorę Terdyferon forte i nie mam skutków ubocznych, natomiast hemoglobina jest na tym samym poziomie, co przed zażywaniem żelaza.

    3jvzk6nlakaftugh.png
  • Kropka88 Ekspertka
    Postów: 213 264

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciążą długo zmagałam się z anemią i dopiero tradyferon pomógł. I to tak pomógł, że jak ostatnio robiłam żelazo będąc już w ciąży, to miałam w górnych granicach normy. Aż zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno moje wyniki :D

    A i na początku trochę słabo się czułam, ale potem organizm się się chyba przyzwyczaił. Brałam ok pół roku. Polecam :P

    Heavenlyfire lubi tę wiadomość

    gyxwhdgeekj3uuo2.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 17 listopada 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po Tardyferonie miałam skutki uboczne w postaci świądu na rękach i nogach :P

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ