X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Szkoła rodzenia przez internet
Odpowiedz

Szkoła rodzenia przez internet

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monika.s.89 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - dajcie znać co my myślicie o takim podejściu do szkoły rodzenia: https://naszepierwszedziecko.pl/kurs

  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika.s.89 wrote:
    Dziewczyny - dajcie znać co my myślicie o takim podejściu do szkoły rodzenia: https://naszepierwszedziecko.pl/kurs
    ciekawe ile to kosztuje?

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 17 września 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś orientuje się jaka cena? i czy warto?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 27 października 2019, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna zapisac sie na powiadomienie o kursie. Mysle ze jako cos dodatkowego to ok ale jednak tak "na zywo na zdrowym ciele organizmu" jest bardziej pomocny....

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam nakaz leżenia i p[ewniejuż nie dostanę zielonego światała na wychodzenie poza dom więc też bedę szukać czegoś on-line

    bv5tg9v.png
  • Daria.las Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam nigdy o czymś takim online... Ciekawe. W sumie dobry temat dla kobiet właśnie takich jak Ty Mysza1986, które mają przeciwwskazania do aktywności.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ