X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Swędzące sutki
Odpowiedz

Swędzące sutki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Ostatnio bardzo swędzą mnie sutki i łuszczy sie na nich skóra... Czego to może być objaw i jak sie tego pozbyć albo chociaż załagodzić? No i pytanie dla doświadczonych mam.. Jak to sie ma do przyszlego karmienia ..?

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 1 maja 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam strasznie wrażliwe piersi w pierwszym trymestrze. Pomógł stanik niekoronkowy i z dobrego materiału, najlepiej bez fiszbin :) A co do łuszczenia, używasz jakichś olejków czy oliwek na rozstępy ? Może to ich wina, a może po prostu masz bardzo wrażliwe piersi, ja do teraz takie mam. Ale przy następnej wizycie radzę po prostu skonsultować się z ginekologiem, choć myślę, że powodu do zmartwień nie ma :)

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 2 maja 2017, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka bepanten stosuje.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Invictia Przyjaciółka
    Postów: 62 71

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez strasznie piersi i sutki zaczęły swędzieć :( nic nie pomaga :(

    Catherine❤️
    010i3e3kpqm93z17.png
    Data porodu - 9 Grudnia ❤️
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi gin poleciła maść Maltan, ale słyszałam o niej krytyczne uwagi, że zawiera glukozę, która może prowadzić do grzybicy;
    raz pokremowałam, sutki przeszły, piersi swędzą

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 9 września 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na swedzące piersi używam kremu z ziaji przeciw rozstępom, działa od razu jak się nakremuje :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 5 października 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam ten problem, ale smaruję piersi i sutki oliwką dla dzieci, nawet daje to ulgę:) Lekarz stwierdził, że to normalne.

  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam to w pierwszej ciąży. Skóra się wysusza. Delikatna bawełniana bielizna i krem typu bepanten i będzie ok ☺

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ