X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Stres w ciąży
Odpowiedz

Stres w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam problemy natury nerwowej, dość często kłócę się z partnerem. Zwykle szybko się godzimy, ale u mnie dosłownie pierdoły mogą wywołać atak histerii, który trudno mi opanować. Czy mogłam zaszkodzić dziecku? (18 tc)? Bardzo mi wstyd za to że nie umiem odpuścić, ale dla niego chcę to zrobić tylko boję się czy ono nie ucierpiało..

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 23 lipca 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy ty zalewasz sie kortyzolem, twoje dziecko rowniez.
    Warto starac sie odpuscic.
    Ja tez jestem okropny nerwus wiec wiem jakie to trudne :-|

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • Rania Ekspertka
    Postów: 129 173

    Wysłany: 27 września 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podobnie,mialam osatnio duzo stresu i skonczylo sie 2 tygw szpitalu

    córka 24 tc[*]
    8p3oqqmzaze9a671.png
    24.04.2018 pierwsze IUI 15dpo 68,8...
    0360136997edde1a6bd36c823e5bb152.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 27 września 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dużo się w ciąży denerwuję. Czasem kłótni w domu się nie da uniknąć. Jak jestem bardzo zła to po prostu wychodzę na spacer. Zawsze mi to pomaga. Jednak większym stresem w ciąży jest dla mnie ciągłe myślenie czy wszystko jest dobrze. Myślałam, że w drugim trymestrze stres będzie mniejszy a jest całkiem na odwrót. Nie raz piję melisę ale nie działa na mnie. Stres na pewno nie służy ciąży. Ale nie da się go uniknąć przez 9 miesięcy.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 30 września 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Witam. Mam problemy natury nerwowej, dość często kłócę się z partnerem. Zwykle szybko się godzimy, ale u mnie dosłownie pierdoły mogą wywołać atak histerii, który trudno mi opanować. Czy mogłam zaszkodzić dziecku? (18 tc)? Bardzo mi wstyd za to że nie umiem odpuścić, ale dla niego chcę to zrobić tylko boję się czy ono nie ucierpiało..

    jak czujesz, że zaraz wybuchniesz - wyjdź do innego pomieszczenia, na balkon, na spacer gdziekolwiek. Odetchnij głęboko i dopuść ten racjonalny głos w Twojej głowie. Wiem, że to łatwo mówić, ale musisz próbować

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ