X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Stosunek mamusia+tatuś
Odpowiedz

Stosunek mamusia+tatuś

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 27 maja 2019, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoj ginekolog Ci nie powiedzial, ze w normalnie przebiegajacej zdrowej ciazy intymnosc jest OK od poczatku do konca?

    Majorka lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 maja 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnos wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam do was takie pytanie, a nigdzie podobnego wątku nie znalazłam. Za tydzień rozpoczynam II trymestr. Czy w trakcie ciąży można uprawiać stosunek bez zabezpieczeń ze swoim partnerem? Czy niesie to za sobą jakieś konsekwencje, jakieś ryzyko ?

    Można jak ciąża nie jest zagrożona, bawcie się dobrze ;)

    Karolajnos, Majorka lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ