X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Spory w wyborze imienia...
Odpowiedz

Spory w wyborze imienia...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • werka.88 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest u Was? Ja nie mogę dojść do porozumienia z narzeczonym odnośnie imienia ani dla dziewczynki ani dla chłopca. Zgadzaliśmy się przy imieniu dla dziewczynki, niestety szwagier tak nazwał swoją córeczkę więc musimy szukać dalej...

  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez mielismy problem i tak na prawde dopiero tydzien temu zdeydowalismy sie na imie, a to juz koncówka ciazy. i tylko dzieki temu ze nasza starsza coreczka usłyszala gdzies w rozmowach 'ALA" i od tamtego czasu chodzi i mowi 'Bobo Ala" :D a my tego imienia nawet pod uwage nie bralismy :)

    werka.88 lubi tę wiadomość

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 27 września 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas również jest z tym problem, wprawdzie jeszcze nie znam płci, ale jak będzie dziewczynka to będzie ostro ;-) z imieniem dla chłopca na szczęście poszło gładko he he :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 28 września 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podwojny problem, bo maz nie jest z polski i poza dylematami "co sie komu podoba" musimy jeszcze zdecydowac czy imie bedzie polskie czy nie. Poki co mieszkamy i pracujemy w Polsce, ale nie wiem jak to bedzie za 2,3,5 lat i imie chcemy wybrac takie zeby w zadnym z krajów nie bylo "obciachowe".

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • Jagnasam Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 2 października 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d.orota wrote:
    U nas podwojny problem, bo maz nie jest z polski i poza dylematami "co sie komu podoba" musimy jeszcze zdecydowac czy imie bedzie polskie czy nie. Poki co mieszkamy i pracujemy w Polsce, ale nie wiem jak to bedzie za 2,3,5 lat i imie chcemy wybrac takie zeby w zadnym z krajów nie bylo "obciachowe".

    Najlepiej wybrać imię dość uniwersalne, które jest znane w wielu krajach i które łatwo wymówić. Poćwiczcie wymowę na rodzinie ze strony męża i Twojej. :)

  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 12 października 2017, 03:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d.orota wrote:
    U nas podwojny problem, bo maz nie jest z polski i poza dylematami "co sie komu podoba" musimy jeszcze zdecydowac czy imie bedzie polskie czy nie. Poki co mieszkamy i pracujemy w Polsce, ale nie wiem jak to bedzie za 2,3,5 lat i imie chcemy wybrac takie zeby w zadnym z krajów nie bylo "obciachowe".

    Ja mam podobnie. Mój partner jest obcokrajowcem, docelowo będziemy mieszkać w Niemczech. Wybraliśmy imię Adam, bo pisze się i wymawia tak samo w kilkunastu językach. Za to z drugim imieniem można zaszaleć i wybrać jakieś "egzotyczne".

    dqpranliwnrweqx3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ