X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr spanie na brzuchu w ciazy??
Odpowiedz

spanie na brzuchu w ciazy??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. cala ciaze spalam na bokach i na plecach. Jednak dopadla mnie rwa kulszowa.łekarze nie potrafia pomoc i zeby sobie ulzyc to polozylam sie na brzuchu na 10 minut.... przestalo bolec. ale teraz zastanawiam sie czy nie ugotlam tam dziecka i nie spowodowalam jakis wad rozwojowych>... wcozoraj mialam usg i wszystko bylo ok. nastepne za 5 tygodni. w internecie czytalam ze na brzuchu spac nie mozna to prawda???. t

    poooomocy
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) sama kiedyś też dużo o tym czytałam na internecie. Przed ciążą byłam przyzwyczajona spać na brzuch no i musiałam zmienić moje spanie z brzucha na bok. Bardzo się bałam, że w nocy niekontrolowanie podczas spania przekręcę się na brzuch. Cały jeszcze mam ten strach ale jakoś udaje mi się spać całą noc na boku. Czytałam różne opinie i z tego co znalazłam to do póki brzuch nie przeszkadza to można się tak położyć. Później z większym brzuszkiem jest kłopot bo prawdopodobnie jest takie uczucie jakby się na piłce leżało i Tobie by było niewygodnie. Dziecko jest w brzuszku dobrze chronione więc myślę, że spokojnie nie masz się co martwić ;)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spałam na brzuchu do 20 tyg ^^ oczywiście nie cały czas, tylko czasami. potem brzuchol wyskoczył i nie dam rady już się na brzuch położyć choćbym chciała. a synek rośnie i zdrowy jest ;)

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zazwyczaj spie na boku... abo na plecach z tego co mi mówi mąż. na brzuchu polozylam sie tylko na pare minut bo juz nie wyrabialam z kregoslupem. i musialam sie ekko wygiac bzeby kregoslup wyciagnac bo juz nie daje rady

    poooomocy
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 5 miesiąca spałam na brzuchu pod koniec już był problem bo brzuch zaczął przeszkadzać :)

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powinno się leżeć na brzuchu aby nie ścisnąć dziecka- słowa mojej lekarki która naprawdę jest godna zaufania

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Nie powinno się leżeć na brzuchu aby nie ścisnąć dziecka- słowa mojej lekarki która naprawdę jest godna zaufania
    Zależy w którym tygodniu... tak samo jak nie powinno się spać na plecach. Tylko istotne od kiedy.

    klz9df9hvltz8vcc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ