X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr smutno
Odpowiedz

smutno

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Green powiedziała tak ze względu na to że w 22 tc miałam już łożysko II/III stopnia dojrzałości i do tego ta macica. Strasznie się tego obawiam. Nigdzie nie wyczytałam czy jak ktoś ma jak ja to czy udało mu się donieść ciążę...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka1983 wrote:
    Animka Kochanie domyślam się co czujesz. Słyszałam o kilku przypadkach takich diagnoz. Dzieci nadrobiły zaległości i urodziły się zdrowe. Czasem nawet samo badanie nie zawsze jest dobrze przeprowadzone. Bierzesz jakieś witaminy?
    Biorę witamin plus mama do tego 3*dziennie kwasy dha i magnez bo okropne skurcze mam łydek.
    Na przekor wszystkiemu staram się wierzyć ze wszystko będzie dobrze:)

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super z tym DNA. I ja biorę magnezji. Trzeba się wspomagać bo teraz wszystko jest sztuczne i wypłukane z witamin _ także owoce. Musimy wytrwać!

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka1983 wrote:
    Dziewczyny!
    Jesteście kochane! Z takim wyrzutem sumienia pisałam. W końcu powinnam się cieszyć a nie narzekać. Dziękuję Wam za ciepło. Ja nawet jak chcę coś kupić to rodzina karze mi się jeszcze wstrzymywać... no i tak czekam z zakupami. Tak bardzo chciałabym wiedzieć, że wszystko się ułoży.
    Green! Jesteś wielka!
    Nie rozumiem dlaczego rodzina mowi,żebyś sie wstrzymala z zakupami...bez sensu! Bo nie wierzą,czy co? Skocz do fajnego lumpeksu i wybierz cos dla malucha-zobaczysz jaka radochę będziesz miala:-) a ciuszki ze spokojem poczekają na dzieciątko :-) Przeciez nie uciekną :-) Będziesz patrzyła na nie codziennie i sie uśmiechała :-) Wiem cos o tym:-)
    Tez miałam mnóstwo problemów w ciazy...baprawde koszmarne...po połówkowym kupiłam pierwsze ciuszki i od tego czasu jestem w końcu szczesliwa :-) i czekam aż moja córcię w nie ubiorę i przytule :-)

    Rose123, aneczka1983 lubią tę wiadomość

  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczko, ja też miewam czasem takie napady smutku bez powodu. np jak popatrzę na brzuch. albo jak ktoś opowiada o porodach. Z ciążą wszystko dobrze, ale poprzednie dziecko straciłam, może to dlatego?

    a może to po prostu jakiś lęk przed zmianą, jak sobie poradzę itp, albo lęk przed porodem? albo hormony? albo wszystkiego po trochu. u Ciebie na pewno dokłada się trudna sytuacja.

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ