X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Skurcze w 6 miesiącu ciąży
Odpowiedz

Skurcze w 6 miesiącu ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Biorę luteine pod język 2x dziennie po 2 sztuki i mam codziennie skurcze, co prawda bezbolesne ale brzuch mi się robi jak kamień. Wczoraj naliczyłam ok 11 w ciągu dnia ale myślę ze w nocy tez je mam bo rano jak się budze to mam twardy brzuszek. Od wielu miesięcy biorę magnez 3x dziennie ale chyba slabo pomaga. Wczesniej bralam luteine dopochwowa i skurcze byly może z 2x dziennie ale musialam ja przerwać żeby odbudować florę. Dziewczyny, czy któraś z Was miala tak często twardnienie brzucha? To na pewno skurcze ale się martwie bo cos często jak na 24 TC :(
    Szyjke ostatnio mialam ok.Nie skrocila Sie na szczęście.Wizyta za tydzień.

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila myślę ze to normalne skoro nic nie boli. Jesli bardzo sie martwisz to skonsultuj sie ze swoim lekarzem i powiedz o swoich obawach. Pizdrawiam i zycze spokojnego dotrwania do rozwiazania.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na skurcze brałam no-spe 3 razy dziennie po 2 tabletki plus magnez 2×3 tabletki. Oprócz tego dużo leżałam gdy miałam taki słabszy dzień bo nawet zwykłe sprzątanie w domu nasilały skurcze.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam za odpowiedzi. Zaraz sobie zerkne Szotka w temat który podałaś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szotka wrote:
    Hej, ja opisałam moją sytuację skurczy i twardniejącego brzucha w temacie "Twardnienie macicy (brzucha). Która miała taki problem?"
    Nie wiem, czy wklejać link? Tam więcej dziewczyn pisze właśnie o skurczach. Na pewno się dużo dowiesz i, mam nadzieję, uspokoisz :)

    Jednak proszę o link :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:34

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ