X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Skurcze łydek
Odpowiedz

Skurcze łydek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prszyszłe mamy, czy macie też problem ze skurczami łydek? Ja 25 tydzień i kilka razy w tygodniu w nocy budzę się po kilka razy. Kupiłam wapno ale jakoś boję się je pić bez konsultacji z lekarzem...czy ktoś ma może podobny problem i jakoś sobie ulżył :) Pzdr

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na skurcze łydek w pierwszej kolejności to magnez i potas np. Aspargin. Wapno w drugiej kolejności.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • SummerVisions Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie - przede wszystkm magnez tutaj pomoże. Ja ostatnio z powodu niedoboru magnezu trafiłam do szpitala na kroplówkę magnezową. Lekarz powiedział mi, że w warunkach domowych można maksymalnie przyjmować 3 tabletki, np Magne B6.

    nzjd6vgcehf8qt7d.png

    nzjd43r8vj9vszon.png

    Stay positive!
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, dziś mam wizytę zapytam lekarza żeby nie brać leków w ciemno póki co co drugą noc się budzę z powodu skurczu w łydkach. Ale jakoś to przeżyję najważniejsza jest dzidzia :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 30 marca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak dziewczyny piszą - magnez, magnez i jeszcze raz magnez. Miałam to samo i pomogło :)

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 30 marca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już zakupiony, dr potwierdziła , że można spokojnie brać więc po co się męczyć. Liczę na to , że skurcze przejdą.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ