X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Sklepy dziecięce-Wrocław
Odpowiedz

Sklepy dziecięce-Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłe mamusie i te obecne :)
    Wybieram się do Wrocławia na poszukiwania wózka, łóżeczka, elementów wyprawki dla mojego maluszka... Jedyny sklep jaki mi do tej pory polecono to Askot. Jakie inne jeszcze znacie? Takie, żeby był duży wybór i bogaty asortyment a nie jakiś mały salonik jak w moim mieście...

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno znajdziesz Smyka, tylko musisz poszukać takiego większego

  • Donek Koleżanka
    Postów: 48 13

    Wysłany: 10 lipca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam w askocie faktycznie duży wybór wózków, łóżeczek też jest troche w przystępnych cenach jednak niektóre elementy wyprawki warto kupić przez internet bo mają niezłą przebitkę. Ciuszki zdecydowanie fajniejsze są w smyku,h&m czy f&f w tesco:)

    Mama Aniołka 11tc oraz Wiktorka 34 tc
    PCO, niedoczynność z Hashimoto, laiden hetero, niedobór białka s, dodatni antykoagulant tocznia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ