BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Seks w 25 tygodniu
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

selavy84
Koleżanka
14

Wysłany: 6 sierpnia 2017, 22:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witacie, miałam 3,5 miesiąca przerwy w seksie, dzisiaj współżyłam z partnerem 2 razy dość długo. Mam zwiększone ruchy płodu, troszkę dzidzia się wierci. Czy to est normalne?

Dodam, że aktualnie biorę Luteinę, Nospę, Magnez, gdyż miałam twardnienia brzuszka. Byłam na obserwacji w szpitalu ale stwierdzili, że jest okej. Długość szyjki macicy z ostatniego badania 3,5 cm.

p19ucsqvxiw6ruix.png

ania1802
Koleżanka
3

Wysłany: 7 sierpnia 2017, 19:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja również wrócilam do stosunków po 4 miesiacach przerwy. Moze maluszek sie rusza bo dawno takiej aktywnosci nie mialas?
Moja ginka zgodzila sie na stosunki pod warunkiem prezerwatyw i braku mojego orgazmu. Może zwróć na to uwage :p

selavy84
Koleżanka
14

Wysłany: 7 sierpnia 2017, 21:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja nie dyskutowałam z ginem sprawy współżycia. A myśmy nie używali prezerwatywy, seks był dość energiczny, no i miałam kilka orgazmów podczas baraszkowania.
Zadzwoniłam do lekarki, powiedziała, że to typowe gdy jest nadwrażliwość macicy. Mam teraz leżeć 2-3 dni aż miną mi objawy. Dostałam też zalecenie większej ilości nospy i luteiny. A jak nie to mam przyjść na wizytę. Ehh

p19ucsqvxiw6ruix.png

ania1802
Koleżanka
3

Wysłany: 8 sierpnia 2017, 22:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Będzie dobrze :)
Ale może odpuść sobie orgazmy do rozwiązania ;p

*Sylwia
Autorytet
1341

Wysłany: 16 sierpnia 2017, 11:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja w pierwszej ciązy współzyłam długo z przerwami na leczenie lub leżakowanie. teraz mam jakies bóle i skurczewięc na razie mam szlaban ale zobaczymy. W każdym razie seks w ciąży poza niedogodnościami brzucha jest nawet lepszy :-)

atdcanliv9ygvyve.png
atdcx1hprp2ewink.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)