X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Rwące nogi :/
Odpowiedz

Rwące nogi :/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • melaniaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również mam rwący ból nóg, nie mam pojęcia co to jest. Boli mnie jedynie w nocy. Jak się kładę do snu wszystko jest w porządku. I później w nocy budzi mnie rwanie nóg, szczególnie nad ranem. Powiedziałam o tym problemie ginekologowi, poradził picie wapna 3x dziennie. Nie powiem żebym czuła po tym jakąś ulgę...

  • Gosia-WK Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 23 października 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pani doktor na ruchliwe nogi zaleciła magnez

  • ewelina89 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja tez mam to samo dopada zawsze przed spaniem, pomeczy 2-3 dni i potem kilka dni spokoju i potem znowu to samo,magnez,witaminy nic nie pomagaja,wymachy nog,lezenie na boku,z nogami na poduszcze tez nie nic nie dziala poprostu juz chyba takie uroki i trzeba to przetrwac,jak by ktos wynalazl na to jakas metode to by bylo super bo to jest strasznie uciazliwe...

    ewelina89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 22:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też ciągnie - generalnie cały czas mam uczucie, jakbym miała zakwasy...
    biorę magnez, ale chyba średnio działa

  • Zuzulka88 Autorytet
    Postów: 279 700

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety problem z rwącymi nogami mam (z przerwami) od dziecka. Przed ciążą od około pół roku brałam magneB6 i muszę przyznać że przy regularnym stosowaniu- pomagało. Jak dowiedziałam się o ciąży to przestałam brać, z obawy że mogę zaszkodzić maleństwu i niestety problem wrócił. Pytałam gine czy mogę coś stosować, stwierdziła że magnez nie zaszkodzi ale nie gwarantuje też że pomoże, po czym dodała że to dopiero początek. No i niestety magnez na mnie nie działa. Pomagało spanie na brzuchu z podniesionymi i zgiętymi nogami w kolanach. Ale teraz spanie na brzuchu jest już niewygodne dla mnie :-/ Już nie mam pomysłów jak sobie z tym radzić :-/

    860ij44jnlwgi45u.png
  • Misiu2017 Autorytet
    Postów: 499 459

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest ktoś tutaj z problemem bolącej łydki uda? Zauważyłam ,że jak leżę z nogami do góry to troszkę lepiej :)

    Synek :* urodzony 1.04.2017 <3
  • smilero Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 marca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety mnie też dotyczy problem bolących nóg i leżenie z nimi powyżej poziomu serca naprawdę pomaga. Wszystko to pewnie spowodowane żylakami, którymi się nabawiłam genetycznie i przez zły tryb życia. :/

    __________________________________________________
    Laserowe usuwanie żylaków http://alfamedycyna.pl/laserowe-leczenie-zylakow/

  • Ewka1700 Autorytet
    Postów: 1044 273

    Wysłany: 15 marca 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez łapią takie bole nogi.tyle że jestem 1 trymestrze. Biore magnez, staram się ruszać ale nic nie pomaga. Mogą to być problemy z krazeniem?

    endometrioza IV
    starania od 2016 r.
    Marzec 2019 ICSI :(
    Marzec 2020 CP
    usunięty prawy jajowód
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ