BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Rwące nogi :/
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

melaniaa
Nowa
0

Wysłany: 19 maja 2015, 14:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Również mam rwący ból nóg, nie mam pojęcia co to jest. Boli mnie jedynie w nocy. Jak się kładę do snu wszystko jest w porządku. I później w nocy budzi mnie rwanie nóg, szczególnie nad ranem. Powiedziałam o tym problemie ginekologowi, poradził picie wapna 3x dziennie. Nie powiem żebym czuła po tym jakąś ulgę...

Gosia-WK
Debiutantka
1

Wysłany: 23 października 2015, 12:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi pani doktor na ruchliwe nogi zaleciła magnez

ewelina89
Znajoma
2

Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam ja tez mam to samo dopada zawsze przed spaniem, pomeczy 2-3 dni i potem kilka dni spokoju i potem znowu to samo,magnez,witaminy nic nie pomagaja,wymachy nog,lezenie na boku,z nogami na poduszcze tez nie nic nie dziala poprostu juz chyba takie uroki i trzeba to przetrwac,jak by ktos wynalazl na to jakas metode to by bylo super bo to jest strasznie uciazliwe...

ewelina89

[konto usunięte]

Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
.

Wiadomość wyedytowana przez autora 13 października 2016, 22:43

[konto usunięte]

Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie też ciągnie - generalnie cały czas mam uczucie, jakbym miała zakwasy...
biorę magnez, ale chyba średnio działa

Zuzulka88
Autorytet
700

Wysłany: 24 stycznia 2016, 23:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja niestety problem z rwącymi nogami mam (z przerwami) od dziecka. Przed ciążą od około pół roku brałam magneB6 i muszę przyznać że przy regularnym stosowaniu- pomagało. Jak dowiedziałam się o ciąży to przestałam brać, z obawy że mogę zaszkodzić maleństwu i niestety problem wrócił. Pytałam gine czy mogę coś stosować, stwierdziła że magnez nie zaszkodzi ale nie gwarantuje też że pomoże, po czym dodała że to dopiero początek. No i niestety magnez na mnie nie działa. Pomagało spanie na brzuchu z podniesionymi i zgiętymi nogami w kolanach. Ale teraz spanie na brzuchu jest już niewygodne dla mnie :-/ Już nie mam pomysłów jak sobie z tym radzić :-/

860ij44jnlwgi45u.png

Misiu2017
Autorytet
459

Wysłany: 4 listopada 2016, 19:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy jest ktoś tutaj z problemem bolącej łydki uda? Zauważyłam ,że jak leżę z nogami do góry to troszkę lepiej :)

Synek :* urodzony 1.04.2017 <3

smilero
Nowa
0

Wysłany: 19 marca 2018, 12:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Niestety mnie też dotyczy problem bolących nóg i leżenie z nimi powyżej poziomu serca naprawdę pomaga. Wszystko to pewnie spowodowane żylakami, którymi się nabawiłam genetycznie i przez zły tryb życia. :/

Ewka1700
Autorytet
268

Wysłany: 15 marca, 10:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie tez łapią takie bole nogi.tyle że jestem 1 trymestrze. Biore magnez, staram się ruszać ale nic nie pomaga. Mogą to być problemy z krazeniem?

endometrioza IV
starania od 2016 r.
Marzec 2019 ICSI :(
Marzec 2020 CP
usunięty prawy jajowód

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)