X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ROWER
Odpowiedz

ROWER

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lec na rower, a ja lece do tematu plotki ;)

    dddodiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mnie dziwnie w podbrzuszu pobolewa :-( Na razie rower odpuszczam...Moze jak mi przejdzie...
    Zjadłam śniadanie,wypilam mala kawkę i tradycyjnie poleciałam na wc i od tego momentu mnie zaczęło boleć ..Poleżę,moze przejdzie...Jakos tak dziwnie to czuję...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to wiezadla? Albo kosc lonowa? Lepiej lez, odpocznij i na pewno przejdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba te skurcze BH. Juz przechodzą...Pierwszy raz je mam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie...rower dzisiaj stanowczo odpuszczam.
    Najpierw mysle o dzidziulku,później o sobie...
    To są takie właśnie skurcze...chwilami jak na okres...Czytalam wlasnie,ze niektóre nie czuja wcale tych skurczy,a niektóre czuja wlasnie jak pobolewanie przed miesiaczka...To ja niestety z tych drugich...:/
    Przeszly juz...Ale sie troche bałam...masakra...
    Lepiej w domu poćwiczę,nie ma co ryzykować...
    Rower jest dobry,jak nic sie nie dzieje. Te skurcze to naturalna sprawa,ale ja tam pierdziele-nic sie nie stanie jak nie pójdę.
    O! Wlasnie kopniaczki dostaje :-) Boże jak je uwielbiam :-)
    Żyć sie chce i nic więcej sie nie liczy :-)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki w takim razie sama jazda na rowerze nie jest groźna?A co z rowerem stacjonarnym?Chyba taki to już zero ryzyka :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Cos mnie dziwnie w podbrzuszu pobolewa :-( Na razie rower odpuszczam...Moze jak mi przejdzie...
    Zjadłam śniadanie,wypilam mala kawkę i tradycyjnie poleciałam na wc i od tego momentu mnie zaczęło boleć ..Poleżę,moze przejdzie...Jakos tak dziwnie to czuję...
    Mnie też ostatnio coś pobolewa a było tyle tygodni spokoju.Ale z opowieści innych kobietek to normalne.Raz tak mnie bok bolał że wstać z łóżka nie mogłam, na szczęście moja serdeczna koleżanka jest na wylocie i w każdym momencie do niej mogę napisać z pytaniem i zawsze uspokaja że miała tak samo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 19:51

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No...ja jakies skurcze mam ostatnio...ale daje rade :-)
    Sam w sobie rower niczym nie grozi:-) Grozi tylko upadek...ale upaść możesz wszędzie...No i jakies większe wstrząsy,ale ja tam wstrząsów na rowerze nie mam...
    Wstrząsy to są w autobusie i aucie po tych naszych drogach z wielkimi dziurami! Wkurza mnie to,bo czasem jak jadę autobusem,to aż wierzyć mi sie nie chce,ze nikt nie mówi o tym,ze kobiety w ciazy autobusami nie powinny jeździć wlasnie ze względu na drogi.
    A ścieżki rowerowe sa idealne :-) Zawsze jak by byla droga beznadziejna,to rower można przeprowadzić :-) spacerkiem :-)
    A stacjonarny to juz całkiem bezpieczna sprawa :-) Ja swój sprzedałam na rzecz orbitreka-troche dołożyłam i śmigam na nim :-)
    Na stacjonarnym możesz jeździć jak najbardziej :-) No chyba,ze cos tam się dzieje u Ciebie nie tak,to nie... Pomalutku i ze spokojem :-)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ