X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ROWER
Odpowiedz

ROWER

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak. Sa takie,które patrzyły dzis na mnie jakbym skoczyla co najmniej na bungi,ale to znaczy ze co? Ze mam siedziec w domu i najlepiej nic nie robic,bo przeciez w ciąży jestem? W Polsce jeszcze jest nietolerancja,ale w Holandii to dziewczyny śmigają na rowerach do ostatniego dnia przed porodem i tam to jest normalne...moze i u nas kiedys będzie,skoro wszystko nagle robi sie takie 'fit' :D

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo żałuję, że teraz nie jeżdżę... Rowery kupiliśmy w tamtym roku, przejeździłam chociaż jeden sezon ;) Z chęcią bym wsiadła ale sam w sobie jest dosyć ciężki..kierownica również (mimo tego że się superlekko na nim jeździ) więc wolę nie ryzykować.

    polkosia lubi tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no jak ciężki jest,to nie ma co ryzykować...Jak mi brzuszek mocno urośnie,to tez przestane jeździć,na razie taki wielki nie jest,wiec jeszcze mi lekko,ale jak potem jeszcze urośnie,to juz koniec-poczekam do nast.sezonu :-)
    Cale życie przed nami,wiec nie ma co ryzykować za duzo ;-)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz stanowczo zabronił jeździć na rowerze, szczególnie w II trymestrze... Też żałuję, bo uwielbiam.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia czemu zabronił? Coś jest nie tak?

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, mówił, że to za duże wstrząsy i ogólnie zabrania wszystkim.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) jakie wstrząsy? :-) Wstrząsy,to ja mam w aucie i autobusie po tych naszych zajebistych drogach,a przeciez sa ścieżki rowerowe-piękne i proste :-)
    Ehhh...kazdy lekarz jak zwykle ma swoja teorie :-)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mało ścieżek, niestety... :( Te wstrząsy na rowerze są chyba jednak gorsze, bo siedzisz centralnie ci...ą :P Na tym siodełku, nie zawsze wygodnym :)

    Fatim lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Wam zazdroszcze, ze mozecie cos robic :) ja na razie mam zniesiony nakaz lezenia - moge troche sobie chodzic i siedziec i spacerowac i w ogole :) wczoraj nad jeziorem troche chodzilam w wodzie, troche po piaseczku :) szkoda, ze nie moglam sie cala zamoczyc i plywac - kocham plywac :) ale za rok juz nie odpuszcze :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Green wpis 5.40- bosz kobieto ty nie możesz spać :)

    A tak to własnie jestem w podobnej sytuacji, zniesione leżenie, ale tylko spacerki (które i tak potrafię sobie przedłużać bo uwielbiam spacerować po lesie. Dziś chyba pojedziemy po sklepach budowlanych, czas pooglądać kafelki i gresy , umywalki i ... bosz już mam dość ,a dopiero zaczynamy kupować ,gdzie remont.
    Więc troszkę nachodzę się. Wczoraj siedziałam na plaży/ a później w domu bo było mi zaduszono na dworze...
    Podjęłam decyzje w przyszłym roku kupujemy działkę ogrodową, bo zwariuje :P - uwielbiam te klimaty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polozylam sie o 21 i juz wyspana bylam o 5:p jakos nie moge dlugo spac :p
    To dobrze, ze mozesz juz spacerowac :) to taka ulga, jak lekarz mowi "nie trzeba juz tyle lezec, mozna chodzic na spacery" :) ja mam u tesciow, rodzicow, dziadkow ogrodki - do wyboru, do koloru. Jeszcze ten domek nad jeziorem - to jest wspaniale, bo jedziesz kiedy chcesz i niczym sie nie martwisz.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzialka:D My tez w przyszły roku kupujemy działeczkę :D To będzie cudowne-jedzic sobie z maluszkiem na swoja działeczkę :-) nie moge się doczekac:-)
    Nooo...Green jest ranny ptaszeczek :-) Zawsze jest wczesniej,niż ja :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u teściów i rodziców, też mogę ,ale to nie to samo, co wlasna gdzie pójdziesz i robisz jak ty chcesz i przychodzisz na nią kiedy chcesz i w ogóle.
    Dziś spacerek kolejny po sklepach... bosz ja już chce koniec kupowania płytek, kabin i zlewów itp....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, ze swoja dzialka najlepsza :) ale my na razie mieszkamy u moich rodzicow, staramy sie o kredyt na mieszkanie, wiec nie stac nas na wlasna dzialke niestety :P korzystamy z tego, co mamy :)

    A ja chcialabym wlasnie biegac po sklepach i wybierac plytki do lazienki :p ale poki co, to czekamy na decyzje co z kredytem i zobaczymy. Moze sie uda:) jak nie, to czeka nas wynajem niestety :p a remontowanie komus mieszkania mija sie z celem:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    green - powodzenia, ja po 15 latach w grudniu(20) kończę spłacać hipotekę :)
    Chcemy przed urodzeniem wyremontować łazienkę i kuchnie, więc będzie troszke syfu, a zaczynam w lipcu, aby swoje starsze wyeksmitować na ten czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my najpierw wynajmowalismy-rok czasu,a potem kupiliśmy :-) No czekanie na przyznanie kredytu to najgorsze,ale później ta radocha:D I remont :D To bylo super wlasnoe-wybieranie wszystkiego co nam sie podoba :-) Nawet samo wybieranie klapy do kibla jest zajebiste:D Bo wiesz,ze to Twoje...:D
    Wynajem jest dobry na chwilę..zeby tak jak u nas sprawdzić,jak damy sobie rade mieszkając we dwoje :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje,ze jutro będzie troche sloneczka,bo tak bym chciała isc na rowerek...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii, my przez 4,5 roku wynajmowalismy ;) na ostatni semestr studiow postaniwilismy przeniesc sie do rodzicow :) I uwierz mi, ze sporo sami wlozylismy w te miejsca. Juz mielismy dosc placenia 1000zl/mc, gdzie tyle rata kredytu wynosi. I dodatkowo zabezpieczenie balkonu, naprawa pralki, naprawa mebli itp itd... a wlascicielka myslisz, ze choc na miesiac obnizyla oplaty? Niestety... Mijalo sie to z celem. Poza tym wlazla nam pod nasza nieobecnosc do mieszkania, wypierala sie, ze nie bylo jej idiotka stara... tylko szkoda, ze nie wiedziala, ze my wychodzac z domu zakrecamy zawor z woda i biedna w kiblu po sobie nie spuscila... suka normalnie. Jak tak mozna? A mowilam, pytalam, czy mam sie urwac z zajec, jak ona chce przyjechac. Mowila, ze nie przyjedzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za babsko...Ręce opadają-bezczelna gnida jedna-jeszcze jej się to odbije,zobaczysz.
    Kurde...nie wyobrażam sobie wynajmować komuś i przyleźć pod jego nieobecność...Jakieś chore...
    Nie no najlepiej jest na swoim...życzę Ci,żeby udało się Wam z tym kredytem...
    A kiedy będziecie wiedzieć?My pamiętam z miesiąc czekaliśmy...
    Ale Boże jaka to radocha była jak się dowiedzieliśmy,że przyznali kredyt:D To latałam ze szczęścia jak motorek:D
    Może założymy osobny wątek na pogaduchy,co?
    Będziemy sobie tam wszystkie gadały o pierdach,bo jednak ktoś tu wejdzie będzie chciał poczytać o rowerze,a tu dupa blada:)
    To ja zaraz założę-może "plotki...plotki..." w II trymestrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS.Ide się szykować zaraz na rowerek,bo piękna pogoda się robi :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ